IMPREZY INTEGRACYJNE

SPRAW ABY TWOI PRACOWNICY LUBILI SWOJĄ PRACĘ ….

podkr

Imprezy integracyjne z Camp Formoza to przede wszystkim udana impreza, dawka adrenaliny, oderwanie się od codzienności i jednocześnie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Tego właśnie potrzebują Twoi pracownicy. U nas naładujecie baterie i będą jeszcze bardziej wydajni. Podczas naszych imprez poznają się wzajemnie oraz Ciebie z innej strony i dzięki temu wszystkim Wam wspólnie będzie się dużo lepiej współpracować. Zanim zostałeś w swojej firmie osobą, która jest odpowiedzialna za innych, sam dostrzegałeś, jak bardzo ważny jest aspekt towarzyski i integracyjny.  Pracownicy dowiedzą się że nie tylko jest ważna praca ale i także relaks i wypoczynek. O wiele dłużej to zapamiętają niż premię finansową i wspomnienia częściej wracają jak np, przeglądanie zdjęć lub wspominanie tego co się wydarzyło podczas imprezy.

Najlepiej to zrobić – organizując prawdziwe imprezy integracyjne razem z Camp Formoza.

Nasza firma organizuje kompleksowo imprezy od propozycji hoteli przez menu aż do najdziwniejszych atrakcji.
Jak mówią nasi pracownicy ogranicza nas tylko wyobraźnia i budżet klienta.

Imprezy integracyjne organizujemy w oparciu o nasze zaplecze hotelowe w okolicy Poznania, Środy Wlkp. Jarocina  i Gdyni, a także w miejscach wskazanych przez klienta. Robimy  rekonesans i przedstawiamy klientowi co w okolicy możemy zorganizować. Aby było ciekawie, bezpiecznie i zgodnie z prawem.

Atrakcje jakie czekają na Państwa podczas imprezy  to między innymi:

Paintball 

Strategiczna gra zespołowa zapewniające świetną zabawę. Posiadamy mobilne pole paintballowe otoczone wysoką siatką dla bezpieczeństwa uczestników, które możemy rozłożyć praktycznie w każdym miejscu. Ponadto posiadamy dodatkowo dwa pola stacjonarne przy których także można zorganizować taki piknik. Paintball to niebanalny sposób na spędzanie wolnych chwil i rozładowanie gorszych emocji. To gra, w której umacnia się więzi oraz zaufanie i bardziej integruje się z grupą. Jest to niewątpliwie połączenie aktywnego wypoczynku z możliwością na przeżycie nowej, bardzo ciekawej przygody. To gra, w której nie liczy się najbardziej siłą mięśni, gdyż zwycięstwo ugruntowane musi być silnie w głowie. W trakcie tej zabawy szczególne znaczenie ma zdolność logicznego myślenia oraz rozsądnego podejmowania decyzji. Liczy się tutaj też kreatywność, zręczność, zrozumiałość, pomysłowość oraz zdolność do podjęcia szybkiej i trafnej decyzji, analizowania sytuacji a także przemieszczania się w terenie. W tej grze każdy łatwo może stać się przywódcą oraz liderem całej grupy. Gra zapewni całej grupie świetną zabawę i dodatkowo bardziej spoi ze sobą cały zespół.

Strzelnica mobilna 

Strzelnica mobilna o długości toru 10-50 m wygrodzona siatką ochronną. Rozstawiamy  ją na naszych obiektach lub w miejscach wyznaczonych na piknik. Strzelnica taka sprawdza się jako dodatek przy organizacji imprez plenerowych gdzie będziecie mogli postrzelać do tarcz, celów, figur pod okiem naszego instruktora. W skład strzelnicy wchodzą: stanowiska z bronią pneumatyczną krótką i długą, karabinek i pistolet ASG, markery paintballowe, wiele różnych figur strzeleckich oraz dodatkowo stanowisko łucznicze.Dzięki nam każdy gość będzie mógł sprawdzić się w konkurencji celnościowej, używając naszej mobilnej strzelnicy. Nasz sprzęt cechuje się pełnym profesjonalizmem. Każde urządzenie pochodzi z produkcji profesjonalnej firmy, które w bardzo realny sposób odzwierciedla strzelanie z ostrej amunicji. Jest odpowiednio przystosowany również dla osób, które wcześniej nie korzystały z takiej atrakcji. Jest to zabawa całkowicie bezpieczna, ponieważ przy każdym stanowisku czuwa nasz instruktor. 

Mini Off Road  

Samochodowa jazda  po wyznaczonym  torze. Konkurencje techniczne w pojazdach o napędach 4×4. Ta atrakcja to całkowicie bezpieczne doświadczenie. Przebiega pod opieką naszego instruktora, który w pełni czuwa nad bezpieczeństwem. Każdy pojazd jest tak skonstruowany, aby mógł go poprowadzić każdy kierowca. W samochodzie znajdują się odpowiednie fotele, pedał hamulca, dźwignia gazu oraz mechanizmy, dzięki którym będzie można dostosować prędkość przejazdu do wieku i możliwości uczestnika.

Team building

Różne konkurencje sprawnościowe, dzięki którym można sprawdzić swoje predyspozycje w  zespole. Te konkurencje stanowią kwintesencję każdej imprezy integracyjnej. Prostym sposobem pozwalają wymusić na uczestnikach współpracę w celu uzyskania celu odgórnie określonego. Są one zawsze zaplanowane w taki sposób, aby nie było możliwe zrealizowanie ich w pojedynkę. Aby uzyskać zadowalający rezultat, trzeba też wcześniej ustalić plan działania, co prowadzi do wyłonienia się z grupy przywódców. Konkurencje teambuildingowe zawsze są połączeniem dobrej zabawy, radości oraz współpracy, co prowadzi do polepszenia wzajemnych relacji grupy. Spora część konkurencji tego typu powoduje, że trzeba własne bezpieczeństwo przekazać w ręce całego zespołu.

Strong Men 

Konkurencje siłowe i wytrzymałościowe w których można sprawdzić swoje możliwości indywidualnie i drużynowo. Są to zawody o dużym stopniu współzawodnictwa, dostarczające ogromną dawkę śmiechu. W każdej konkurencji udział bierze osoba wytypowana przez cały zespół. 

Casyno mobilne  

W zależności od ilości uczestników mają Państwo do dyspozycji: obsługę krupierów, stół do ruletki, stół do black jacka, trzy stoły do pokera. Nasze stoły służą jedynie do prowadzenia zabaw i konkursów, nie są urządzeniami hazardowymi. Casyno mobilne to bardzo ciekawe urozmaicenie każdej imprezy integracyjnej. Świetnie wzbogaca zabawę niezależnie od okoliczności. Nasza firma posiada spore doświadczenie, które pozwala przygotować dla klientów ciekawe gry i konkursy, zapewniając niezapomnianą zabawę!

Mistrzostwa w piłkarzyki 

Stoły do piłkarzyków to atrakcja w której zawodnicy mają okazję sprawdzić swą zręczność i refleks. W turnieju na 3 stołach może uczestniczyć 12 zawodników, na 6 stołach – 24 zawodników na 12 stołach – 48 zawodników. Wszystko pod zadaszeniem z namiotów. Dla najlepszych okolicznościowe puchary oraz dyplomy. Nasza firma zajmuje się kompletną organizacją mistrzostw w piłkarzyki. Każdy stół, jakim dysponujemy jest profesjonalnie wykonany i świetnie sprawdzi się w tego typu zwodach. Jest to rywalizacja, która doskonale nada się podczas imprez integracyjnych.

Turniej darta

W naszej ofercie mamy także organizację Turnieju Dart’a w plenerze. Turniej w Darta to znakomita atrakcja dla większej grupy osób. Przy jednym automacie może grać do 8 osób. Dla zawodnika, który osiągnie najlepszy rezultat przygotowany jest puchar. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca wręczamy dyplomy. Jest to bardzo znana i popularna gra, która nie ma żadnych ograniczeń. Atrakcja ta może być połączona z innymi konkurencjami bądź może być typowym firmowym turniejem w darta. Gra ta dostarczy uczestnikom mnóstwa radości, pozytywnie wpłynie na relacje w zespole oraz umocni więzi między pracownikami. 

Gigantyczne piłkarzyki

Propozycja zabawy dla miłośników piłki nożnej. Uczestnicy zostają podzieleni na drużyny. Każdy z zawodników jest przymocowany do poprzeczek ograniczających ruch. Sędzia dba o prawidłowy przebieg meczu. Ze względów bezpieczeństwa gramy na trawie, a zawodnicy grają na boso. Zwycięska drużyna otrzymuje pamiątkowe dyplomy. Przebieg tej gry zaplanowany jest w sposób, który wymaga pracy w zespole, co spowoduje szybką integrację grupy i dostarczy dużo śmiechu oraz zabawy.  

Sprężynująca lina  

To atrakcja przeznaczona dla dwóch osób, które zostają przypięte do sprężystej gumy. Zadaniem zawodników jest przyczepienie poduszeczki na rzep do wewnętrznej krawędzi toru. Należy to zrobić jak najdalej od punktu startowego. Liny kurczą się a zawodnicy często są ściągani na pozycję początkową. Tor po którym poruszają się zawodnicy jest dmuchany i nie zawiera żadnych ostrych elementów co zapewnia amortyzację wszelkich upadków i bezpieczną zabawę. Zwycięzca rywalizacji otrzymuje pamiątkowy puchar i dyplom. Atrakcja ta to połączenie dobrej zabawy i rywalizacji sportowej. Jest bardzo widowiskowa i zyskuje mnóstwo kibiców. Każdemu uczestnikowi dostarcza niecodziennej rozrywki.

Cymbergaj  

To urządzenie dla dwóch osób. Gra w cymbergaja polega na uderzeniu specjalną paletką w plastikowy krążek, który należy wbić do bramki przeciwnika. Krążek porusza się po gładkim polu usłanym małymi otworami, przez które uchodzi powietrze, dzięki temu utrzymuje się nad powierzchnią stołu i może osiągać wysoką prędkość podczas uderzenia. Jest to rozrywka dla dwóch osób, wymagająca dużej zręczności i refleksu. Zwycięzca konkursu otrzymuje puchar i dyplom. Z zabawy tej bardzo często korzystają uczestnicy imprez firmowych, zapewniając sobie dodatkową atrakcję. 

Urządzenia rekreacyjne 

Nasza propozycja to różnego rodzaju urządzenia rekreacyjne takie jak zjeżdżalnie, trampoliny, piłki które sprawdzają się na  firmowych piknikach dla całej rodziny.

Jeśli……………

chcesz przeżyć z nami niesamowitą przygodę i sprawić, że  piknik firmowy na długo pozostanie Wam w pamięci wybierz ofertę Camp Formozę i zorganizuj u nas imprezy integracyjne w miejscowości Jarocin, Kalisz, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Września oraz Środa Wielkopolska, ponieważ jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, pełnymi pomysłów i znakomitymi organizatorami,  którzy na pewno podołają Waszym oczekiwaniom.