ACADEMY CAMP FORMOZA

Zapraszamy młodzież spragnioną wyzwań, przygód i lubiących dużą dawkę adrenaliny do Bazy Camp Formoza. Ruszamy z Naszym nowym projektem o nazwie Akademia Camp Formoza. Program jaki zawarty jest w tym projekcie pozwoli Wam spróbować swoich sił w dziedzinie:

Militarnej: musztra, dyscyplina, dowodzenie zespołem, planowanie działań, realizacja misji,

Survivalowej: trening przetrwania w trudnych, niesprzyjających warunkach terenowych i atmosferycznych, budowa szałasów, ziemianek, nocleg w lesie, metody rozpalania i utrzymania ognia bez użycia zapałek, zdobywanie i przygotowywanie pożywienia, zdobywanie i uzdatnianie wody, budowa obozowiska, zabezpieczenie obozowiska.

Nawigacji i Topografii: praca na mapie – wyznaczanie współrzędnych, techniki posługiwania się busolą i kompasem, wyznaczanie azymutów, paro kroki, GPS.

Łączności: zasady pracy przy użyciu radiostacji oraz radiotelefonu, przepisy korespondencji radiowej, alfabet morsa,

Strzelectwa: budowa pistoletu oraz karabinu, postawy strzeleckie, techniki strzeleckie, strzelanie z karabinków i pistoletów pneumatycznych, replik ASG, markerów paintbalowych oraz karabinków leser tag,

Pierwszej pomocy: udzielanie pierwszej pomocy metodami prowizorycznymi, konstruowanie noszy oraz transport rannego w ekstremalnych warunkach.

Wszystkie te zagadnienia łączymy w całość, co pozwala Wam w praktyce sprawdzić się w misjach Terenowo-Surwiwalowo-Militarnych.

Czas trwania takich szkoleń w Akademii Camp Formoza uzależniony jest od ilości uczestników.

Posiadamy w naszym ofercie szkolenia: jedno, dwu i trzy dniowe.

Dodatkowo przy szkoleniach kilkudniowych organizujemy dodatkowe atrakcje takie jak: zwiedzanie regionalnych muzeów, dyskoteka z karaoke, siatkówka plażowa oraz różnego rodzaju gry na świeżym powietrzu.

Posiadamy bazę noclegową oraz zapewniamy wyżywienie.