Bimbrownicy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej formy wypoczynku takiej jak spływ pontonem turystycznym oraz pontonem desantowym  na rzece Warta i Prosta lub na dowolnym akwenie wyznaczonym przez Was gdzie można pływać. Na trasie spływu zadaniem załogi będzie wykonanie pewnych zadań oraz odnaleźć ukryte punkty z przedmiotami. Całość wspaniale integruje oraz pozwala nabyć uczestnikom nowe umiejętności.

Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i sprawimy, że spływ z Nami będą Państwo wspominać przez długie lata.

Po zakończeniu spływu jest możliwość zorganizowania wspólnego ogniska przy którym, będzie mogli powspominać Waszą wyprawę wodną.

PONTONpodkr

Wyposażony jest w pełną podłogę wykonaną jest ze sklejki wodoodpornej. Pokład antypoślizgowy
i chropowaty. Profile znajdują się na całej powierzchni pokładu, dzięki czemu zapewniają większą sztywność i równowagę konstrukcji.
Pompowany kil umożliwiający znakomitą stabilność przy dużych falach a także przy manewrowaniu.
Każdy ponton zaopatrzony jest w 2 rozkładane wiosła aluminiowe.
Świetnie sprawdza się w wędkarstwie i sportach wodnych. Pontony tego typu są doskonałe do turystyki jak i wypoczynku rodzinnego. Do pontonu można doczepić silnik.
Ponton 6 osobowy, zalecana ilość osób 4.

ponton-1-11

 

PONTON DESANTOWY

podkr

Polecamy stabilne 6-cio komorowe pontony desantowe olinowane w koło z drewnianą podłogą i dwoma składanymi wiosłami w okuciach.
Sprawnie sobie dają radę nawet na dużej fali na wielkich jeziorach – nie wywrotne o wymiarach:
380x130cm. .
Świetnie sprawdza się w wędkarstwie i sportach wodnych. Pontony tego typu są doskonałe do turystyki jak i wypoczynku rodzinnego. Możliwość doczepienia silnika
Ponton 6 osobowy,zalecana ilość osób 4.

pontony pontony-2