Nowość w ofercie packrafty wyprawy 1, 2 i 3 dniowe, a także wypożyczalnia sprzętu.

Czy marzysz o ucieczce od codzienności i zanurzeniu się w sercu dzikiej przyrody? Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z packraftem, które łączy w sobie emocje kajakarstwa z możliwościami odkrywania najbardziej niedostępnych miejsc dzięki lekkości i mobilności naszych łodzi. Nasze wyprawy to idealna propozycja dla tych, którzy pragną aktywnie spędzić czas, ciesząc się niezależnością i bliskością natury.

Rozpocznij swoją przygodę od nauki podstaw packraftingu pod okiem doświadczonych instruktorów. Nauczysz się, jak efektywnie manewrować łodzią na różnorodnych akwenach – od spokojnych rzek po szybkie strumienie górskie. Każda wyprawa jest dokładnie planowana, by dostarczyć maksimum bezpieczeństwa i komfortu, pozwalając jednocześnie na maksymalne doświadczenie dzikiej przyrody.

Podczas wyprawy nie zabraknie czasu na biwakowanie w malowniczych lokalizacjach. Po dniu pełnym wrażeń, w ciszy lasu lub na brzegu górskiej rzeki, rozstawimy namioty i rozpalimy ognisko. To czas na relaks i integrację z grupą, dzielenie się opowieściami i podziwianie gwiaździstego nieba, które jest zdecydowanie bardziej imponujące z dala od miejskich świateł.

Nasze wyprawy oferują również wiele okazji do nauczenia się nowych umiejętności survivalowych. Dowiesz się, jak korzystać z kompasu, mapy, jak szukać źródeł wody czy rozpalać ogień bez zapałek. Każdy dzień dostarczy nowych umiejętności i wiedzy, które zwiększą Twoje poczucie niezależności w dzikiej przyrodzie.

Połączenie packraftingu z biwakowaniem to doskonały sposób na przeżycie prawdziwej przygody. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie aktywność fizyczną, są ciekawi świata i nie boją się wyzwań. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym podróżnikiem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z naturą, nasze wyprawy są zaprojektowane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dołącz do nas, by doświadczyć magii odkrywania nieznanych zakątków, zdobądź nowe umiejętności i zrelaksuj się w otoczeniu dzikiej natury. Niech każdy dzień na packrafcie stanie się niezapomnianym przeżyciem, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Przygoda czeka, a dzika przyroda wzywa. Czy jesteś gotowy odpowiedzieć na jej wołanie?