Co zabrać na nasze imprezy.

Niezbędnik uczestnika

Przyjeżdżając do nas nie musisz się o nic martwić. Podstawowe wyposażenie typu: mundur, maska, kominiarka, rękawice masz zapewnione.

Z naszych obserwacji wynika, że warto zabrać ze sobą kilka dodatkowych rzeczy:

  1. Napoje – na naszym polu spędzicie czas bardzo aktywnie dlatego podstawą jest woda, napoje izotoniczne itp. W okresie jesienno zimowym wasze morale może podnieść termos z gorącą herbatą lub kawą. Jeżeli chcecie przywieź ze sobą % to nie mamy nic przeciwko ale możecie je wypić dopiero po zakończonej grze. W trakcie gry nie polecamy… po pierwsze dlatego, że maska bardzo wówczas paruje a po drugie, będziecie stwarzać zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników. Takie osoby wykluczamy z gry. Za tę poradę na końcu nam podziękujecie.
  2. Obuwie – ze względów higienicznych nie wypożyczamy butów. Zdarzają się klienci, którzy przyjeżdżają do nas w białych butkach a później planują dalej lecieć w miasto na imprezę. Polecamy buty trekkingowe z usztywnioną kostką.
  3. Dodatkowe skarpety – w ferworze walki może się zdarzyć, wbiegnięcie w zagłębienie terenu wypełnione wodą. Warto być przygotowanym na taką ewentualność. Suche stopy to podstawa!
  4. Ubrania sportowe – zauważyliśmy, że sporo osób zakłada nasze mundury na spodnie, w których już przyjechali. Tłumaczą to obawą przed bólem. Uwierzcie nam, że trafienie kulką aż tak bardzo nie boli. Jednak jeśli już koniecznie chcecie założyć coś pod spód to wybierzcie np. spodnie do biegania, polar itp. Mundur założony na grube jeansy średnio się sprawdza i bardziej będzie wam takie rozwiązanie przeszkadzało niż pomagało.
  5. Czapka – Na wyposażeniu dostajecie od nas kominiarki. Jednak czapka lepiej amortyzuje strzał np. w tył głowy. Zdarza się to rzadko ale może się przydać, zwłaszcza zimową porą.
  6. Pasek – posiadamy pełną rozmiarówkę mundurów oraz paski uniwersalne, jednak warto czasami mieć swój.co-zabrac