Imprezy integracyjne Poznań

Imprezy integracyjne Poznań

W dzisiejszych czasach imprezy integracyjne są bardzo popularne i często organizowane przez wiele różnych firm. Osobiście uważamy to za bardzo pozytywne zjawisko. W końcu praca w życiu każdego z nas odgrywa kluczową rolę. Musimy każdego dnia do niej chodzić i wykonywać wszystko co do nas należy, bo bez tego nie zapewnimy sobie należytego bytu. Często spędzamy tam bardzo dużo czasu, a więc możemy spokojnie przyznać, ze jest to nasz drugi dom. Z domem mamy z reguły same pozytywne skojarzenia – że panuje w nim ciepła, przyjemna atmosfera, dlatego chętnie wracamy do niego każdego dnia po pracy. Niestety na myśl o naszym miejscu pracy odczuwamy czasem zupełnie inne emocje. Jeżeli nastrój panujący w nim jest negatywny, bo nie dogadujemy się z innymi współpracownikami, albo z szefem, czujemy zniechęcenie za każdym razem, kiedy przekraczamy próg biura. Jest to wynik tego, że zespół pracowniczy nie został ze sobą zintegrowany. Czasem po prostu wystarczy wspólnie wyjść poza obszar pracy i poznać się bliżej. Skoro już musimy cały czas pracować i nie jesteśmy w stanie tego zmienić, bo tak właśnie wygląda życie, powinno się chociaż zadbać o to, aby miejsce pracy nie kojarzyło nam się źle, a nasi współpracownicy nie byli naszymi wrogami. Skuteczna integracja pozwala rozładować napięcie w każdym towarzystwie. Nie tylko powoduje, że pracownicy potrafią nagle patrzeć na siebie zupełnie inaczej – lepiej, ale sprawia, że zaczynają się oni rozumieć, zacieśniać wzajemne więzi i lepiej pracować na sukces firmy. I o to właśnie chodzi. Pracownicy są najcenniejsi w każdym miejscu pracy. To od nich zależy, czy jednostka będzie świętować zwycięstwo, czy klęskę. Ich chęci i siła motywacji są zdecydowanie większe, gdy lubią swoje miejsce pracy i dobrze się w nim czują. Każdy pracodawca powinien zadbać o jak najlepszą atmosferę w miejscu pracy i reagować, gdy zauważy coś niepokojącego. Imprezy integracyjne sprawdzą się idealnie również tam, gdzie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Będzie to forma podziękowania i docenienia pracowników. Każdy czasem tego potrzebuje. Wspólna chwilowa odskocznia od rzeczywistości jeszcze bardziej zbliży wszystkich do siebie i pozwoli im naładować energię na dalsze działanie.

Na jaką formę imprezy integracyjnej warto postawić? Najlepiej na taką, gdzie pracownicy wspólnie zostaną postawieni przed nowymi wyzwaniami, jakim będą musieli sprostać. Bardzo dobrze sprawdzają się na takich imprezach gry zespołowe, w których grupa musi wspólnie działać, cały czas konsultować się ze sobą, obrać sobie jeden cel i robić wszystko, by go zrealizować. Najlepiej, gdy w dodatku muszą szybko podejmować decyzje. Wówczas uczą się szybkiego, sprawnego działania, a przede wszystkim wspólnego! Nabycie takich umiejętności ma bardzo duże znaczenie. Można je sukcesywnie wykorzystać w pracy, gdzie wielokrotnie trzeba się nawzajem ze sobą konsultować i szybko coś wykonać. Podczas imprezy integracyjnej zorganizowanej w omówionej formie wszyscy pracownicy zostają postawieni przed sobą na zupełnie innym gruncie i wszyscy znajdują się w tej samej sytuacji. Każdy jest tutaj sobie równy. Jest to istotne zwłaszcza dla większych firm, gdzie wyróżnia się wiele szczebli pracowniczych. Tam często panuje pewnego typu hierarchia – jeżeli ktoś zajmuje wyższe stanowisko to uważa się za kogoś ważniejszego. W normalnym życiu jednak wszyscy jesteśmy tacy sami. Kiedy staniemy przed ciężkimi sytuacjami, wówczas tak naprawdę nasz status w pracy nie ma żadnego znaczenia. Na odpowiednio zorganizowanej imprezie integracyjnej można zdać sobie z tego sprawę. Kiedy pracownikom przyjdzie w grupie działać, aby wykonać jakieś zadanie, mało istotne będzie to, że ktoś wśród tych osób zajmuje wyższą, a ktoś niższą pozycję w firmie. Będzie przydzielone konkretne zadanie, wymagające wspólnej siły i szybkiego myślenia, i tylko to będzie się wtedy liczyło.

Imprezy integracyjne Poznań to idealna propozycja praktycznie dla każdej firmy. W ich ramach oferujemy Państwu takie rozgrywki jak: gra w paintball, strzelnica mobilna, Mini Off Road, Team building, Strong Men, Casyno mobilne, mistrzostwa w piłkarzyki, turniej darta, gigantyczne piłkarzyki, sprężynującą linę, czy też cymbergaj. Wszystkie opierają się na wspólnej współpracy, pozytywnej adrenalinie i świetnej zabawie. O tej porze roku szczególnie warto zdecydować się na zorganizowanie w swojej firmie imprezy integracyjnej właśnie w takim ekstremalnym stylu.

Imprezy integracyjne Poznań organizowane są przez firmę Camp Formoza. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który ma ogromne doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez. Wszelkie sprzęty i auta, które mają posłużyć Wam podczas poszczególnych konkurencji są jak najlepiej przygotowane pod względem jakości i sprawności. Nie zagrażają bezpieczeństwu i nie są skomplikowane w obsłudze. Ponadto nasza ekipa za każdym razem sprawuje dokładny nadzór nad przebiegiem całej imprezy. Wcześniej przedstawiamy precyzyjny jej program naszym Klientom i wspólnie go omawiamy.

Imprezy integracyjne Poznań za każdym razem odbywają się w doskonałej atmosferze, ale przede wszystkim kończą się sukcesem, o którym wszystkie firmy powinny się przekonać.

Zapraszamy na niezapomnianą integrację do Poznania. Zapewniamy szereg ciekawych atrakcji – najlepsze gry zespołowe, dobre jedzenie, a także oprawę muzyczną, scenę, nagłośnienie i oświetlenie. Pełną wrażeń imprezę integracyjną będą mogli zamienić Państwo wieczorem w świetną imprezę taneczną do białego rana! Podczas niej z pewnością również ocieplą się wspólne więzi i wzajemne relacje.

Kreatywny, doświadczony zespół firmy Camp Formoza poleca się na imprezę integracyjną w dobrym stylu. To jedna z tych inwestycji, której nigdy nie będziecie żałować. W końcu dla przyjemnej atmosfery w pracy warto zrobić naprawdę wiele! Jeśli uważacie tak samo, skontaktujcie się z nami!