Imprezy

banerg2-1

PAINTBALLOWA GRA OTWARTA

podkr

Od 2016 roku wprowadziliśmy gry otwarte – jeśli nie masz z kim zagrać w paintball – Camp Formoza zaprasza na taki rodzaj gry. Zbieramy wszystkich chętnych najczęściej w niedziele, dzielimy na dwie drużyny i rozpoczynamy grę. W 2017 roku informację o terminach oraz lokalizację gier otwartych podajemy dwa trzy tygodnie wcześniej na naszej stronie www.campformoza.pl  na portalach społecznościowych fb oraz innych na innych ogłoszeniach typu olx, kupię i sprzedam w okolicy. W 2016 jako jedyni zamieściliśmy kalendarz całoroczny gier otwartych. Forma ta sprawdziła się ale kilkakrotnie pokrywała się z grami otwartymi w naszej okolicy. Dlatego żeby każdy mógł zagrać sobie na dowolnym polu i nie żałować ,że akurat nie mógł być na jednym czy drugim polu w tym samym czasie przyjęliśmy taką formę informacji o tym wydarzeniu.

CO TO JEST PAINTBALLOWA GRA OTWARTA I DLA KOGO

podkr
Paintballowa gra  otwarta  jest dla wszystkich tych którzy jeszcze nie grali w paintball, którzy już grali  a nie mogą zebrać ekipy żeby sobie pograć.Udział mogą brać osoby, które chcą wypożyczyć sprzęt od organizatora, jak i te, które już posiadają własny sprzęt do grania w paintball. Zasady i regulamin gry otwartej ustala organizator.
Gry otwarte to świetna okazja do tego, by rozwinąć swoje umiejętności, które wcześniej najczęściej mieliśmy okazję zaprezentować podczas komercyjnych gier zamkniętych a dla nowych graczy to doskonała forma sprawdzić się w nowej grze, którą jest paintball. Obcowanie z bardziej doświadczonymi graczami owocuje poznaniem nowych informacji o sposobach i technikach gry, jak i o sprzęcie paintballowym. Pozwala nam też na zdobycie doświadczenia i z gry na grę można zauważyć, jak rośnie poziom świeżo zaszczepionych paintballistów.
Paintballowe gry otwarte to także świetna okazja do konsolidowania, powiększania i sukcesywnego rozwijania lokalnego środowiska paintballowego. Spośród graczy uczestniczących w takich grach zawiązują się nowe drużyny bądź też nowi paintballiści wstępując do już istniejących ekip. Wszak nie ma większej przyjemności od wyjazdu na turniej, grę scenariuszową czy inną imprezę paintballową z własną drużyną i pod własną banderą.

TURNIEJE PAINTBALLOWE

podkr

W 2016 roku zorganizowaliśmy I Amatorski Turniej Paintballowy Strażaków OSP I PSP. W związku z dużym zainteresowaniem tego rodzaju rozgrywkami w nowym roku 2017 mamy zaplanowane zorganizowanie kilku turniejów.

Zasady turnieju są proste. Udział biorą zespoły pięcioosobowe. Każda zespół reprezentuje kapitan który zgłaszał swój zespół do turnieju wypełniając kartę zgłoszeniową w której podana jest nazwa zespołu oraz wykaz  uczestników oraz zapoznaje się z regulaminem turnieju.   Po zgłoszeniu zespołu i dokonaniu wpłaty startowej odbywa się losowanie rozgrywek. W fazie zasadniczej gramy “każdy z każdym” a na koniec tej fazy cztery drużyny przechodzą dalej do fazy pucharowej. Na koniec finał puchary , dyplomy i  ciekawe nagrody dla najlepszych oraz ognisko , kiełbaski  ciepły posiłek i piwko dla uczestników .