Paintball Poznań

Firma Camp Formoza oferuje swoim klientom podczas spotkań firmowych, integracyjnych, rodzinnych, czy kawalerskich grę w Paintball, czyli grę zespołową, która może się odbyć m.in. na terenie Poznania.

W jej ramach gracze pozorują walkę z użyciem markerów i urządzeń, jakie pod względem spełnianych funkcji i wyglądu, są bardzo podobne do broni pneumatycznej. Za sprawą sprężonego powietrza, czy dwutlenku węgla, wydostają się z nich kulki wypełnione farbą. Gracz opuszcza pole gry, gdy zostaje trafiony kulką, która się rozbija, a wtedy na ciele, masce i markerze powstaje kolorowy ślad.

Gra w paintball nie jest niebezpieczną zabawą, jednak w czasie jej trwania zawodnicy muszą mimo wszystko przestrzegać przepisów bezpieczeństwa, ponieważ są wtedy w posiadaniu broni. Elementy, na które zwłaszcza każdy musi uważać to oczy i uszy. W tym celu niezbędna jest maska ochronna, która osłoni twarz oraz głowę. Taka maska wykonywana jest z tworzyw, które są odporne na strzał kulki. Ogólnie przyjęto, że w czasie gry w paintball kulka może lecieć z prędkością 300 fps, odpowiadająca jej prędkość to 91,5 m/s, 329,4 km/h.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do gry w paintball.

Dostarcza ona wiele radości uczestnikom i tak jak już wspomnieliśmy – jest bezpieczna. Sprzęt do niej wyprodukowany został przez najlepszych fachowców, ponadto nad bezpieczeństwem w czasie gry czuwają nasi doświadczeni pracownicy. To nie tylko gra dla osób doświadczonych, ale dla każdego, kto marzy o ciekawej atrakcji, dobrej zabawie i przeżyciu czegoś oryginalnego.

Oferowane przez nas pakiety paintballowe to:
– pakiet standard – bardzo często wybierany przez klientów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które zaczynają przygodę z paintballem oraz dla tych, które już doskonale wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Obejmuje on 500 kul, mundur, marker, rękawice, kominiarkę, a także instruktora prowadzącego program.
– pakiet no limit – jest to pakiet skierowany dla tych, którzy lubią aktywne rozrywki. W jego ramach przygotowywany jest dynamiczny, szybki scenariusz. Obejmuje on kulki bez limitu, każdorazowo po zejściu ze scenariusza dosypywane są loadery do pełna, mundur, maskę, rękawice, marker, kominiarkę, a także instruktora prowadzącego program.
– pakiet komandos, na który składa się:
– część 1. – szkolenie taktyczne prowadzone przez profesjonalnego instruktora
– część 2. – misja paintballowa.

Jeśli chodzi o nas – jesteśmy pasjonatami gry w Paintball. Z chęcią realizujemy tego typu usługę dla klientów, a gdy widzimy ich wielkie zaangażowanie i radość z tej atrakcji, odczuwamy wielką satysfakcję. Nasza pasja staje się również ich pasją, co ogromnie nas cieszy. Dysponujemy samodzielnie zbudowanymi torami do tej gry, na których bardzo często odbywają się rozgrywki w Paintball. Jesteśmy doświadczeni w tej dziedzinie, dlatego organizujemy gry na bazie nowoczesnych scenariuszy, tak, by angażowały one silnie każdego gracza. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają profesjonalni, doświadczeni instruktorzy, którzy głownie są miłośnikami militariów, byłymi pracownikami służb mundurowych. Możemy również pochwalić się tym, że odwiedzają nas instruktorzy z GROMU oraz FORMOZY.
Na terenie naszych ośrodków w Poznaniu okolica jest właściwie przystosowana do gry w Paintball.

Paintball Poznań dla każdego oznacza nutkę adrenaliny, świetną rozrywkę i oderwanie się od rzeczywistości.

To głównie gra dla mężczyzn. Jeżeli ma ona ciekawy przebieg, jest naprawdę angażująca. Pracownicy firmy Camp Formoza to doświadczone, kreatywne osoby. Do zrealizowanie tej usługi podchodzimy poważnie i z wielką pasją, dlatego sukces i zadowolenie uczestników za każdym razem jest gwarantowane.

Taka gra to świetna opcja na wolne popołudnie dla znajomych, dla rodziny, ale także dla pracowników i partnerów biznesowych.

Pozwala ona uczestnikom bardziej się ze sobą zintegrować i zrozumieć. W ramach tej gry konieczna jest współpraca. Niekiedy firmy potrzebują tego, by poprawiły się stosunki między ludźmi, którzy w nich pracują. Po wspólnym doświadczeniu tej gry, podczas której każdy będzie miał jednakowy cel i będzie dążył do jego osiągnięcia, wiele się może zmienić. Poprawa relacji może poważnie wpłynąć na poprawę wyników w pracy.

Jest to także ciekawa zabawa dla całej rodziny. Paintball Poznań to również opcja dla dzieci. Posiadamy w ramach tej gry specjalne urządzenia, które są odpowiednio przystosowane dla najmłodszych – markery nie mają butli z gazem. Wykonane są z plastiku i kulki mają mniejszy kaliber. To wszystko sprawia, że paintball nie stanowi dla nich zagrożenia. Mogą brać w niej udział dzieci w wieku 7-12 lat. Jest to doskonała okazja do tego, by rodzice razem z dziećmi mogły przeżyć ciekawą przygodę podczas gry w Paintball.

Zachęcamy wszystkich do gry w paintball organizowanej przez naszą firmę. Mamy nadzieję, że i dla Was gra ta stanie się pasją.
Damy Wam możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Dostarczymy Wam mnóstwo radości i dobrej zabawy.
Paintball Poznań – serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!