Paintball Września

Paintball to rodzaj gry zespołowej, w której ramach przeciwnicy aranżują walkę, używając przy tym markerów i sprzętów, które pod względem funkcjonalności i wyglądu zbliżone są do broni pneumatycznej.

Za sprawą sprężonego powietrza, a więc dwutlenku węgla wydostają się z nich kulki wypełnione farbą. Gracz zostaje usunięty z gry, jeśli zostanie trafiony, w wyniku czego rozbija się kulka, a wtedy ciało, maska, bądź marker zostaje oznaczony barwnym śladem.
Gra w paintball wymaga przestrzegania przepisów bezpieczeństwa, ponieważ gracz dysponuje wtedy bronią. Grając, należy bardzo uważać na oczy i uszy. Właśnie dlatego niezbędna jest wtedy maska ochronna, którą zawodnik osłoni twarz i głowę. Maski do gry w paintball wytwarzane są z tworzyw, które są wytrzymałe na cios kulki, jaka leci z dużą prędkością.

Firma Camp Formoza serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów do gry w paintball w miejscowością Września.

Paintball Września organizowany przez naszą firmę z pewnością zapewnimy każdemu uczestnikowi wiele radości i ciekawych wrażeń. Podczas tej gry każdy nasz klient jest w pełni bezpieczny, ponieważ dysponujemy sprzętem wykonanym na ten cel przez profesjonalistów, ponadto w czasie gry nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni pracownicy.

Gra, jaką jest paintball to nasza wielka pasja. Zdążyliśmy zarazić nią mnóstwo graczy, którzy podczas każdej wizyty u nas bawili się świetnie na zbudowanych przez nas torach. Jesteśmy profesjonalnym zespołem z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Organizowane gry tworzymy na bazie nowoczesnych, sprawdzonych scenariuszy, które interesują uczestników i zachęcają do gry. Istotne jest tutaj również bezpieczeństwo naszych klientów, za co odpowiedzialni są profesjonalni instruktorzy. Instruktorami z firmy Camp Formoza są głównie miłośnicy militariów, byli pracownicy służb mundurowych.

Oferowane przez nas pakiety paintballowe to:
– pakiet standard – bardzo często wybierany przez klientów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które zaczynają przygodę z paintballem oraz dla tych, które już doskonale wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Obejmuje on 500 kul, mundur, marker, rękawice, kominiarkę, a także instruktora prowadzącego program.
– pakiet no limit – jest to pakiet skierowany dla tych, którzy lubią aktywne rozrywki. W jego ramach przygotowywany jest dynamiczny, szybki scenariusz. Obejmuje on kulki bez limitu, każdorazowo po zejściu ze scenariusza dosypywane są loadery do pełna, mundur, maskę, rękawice, marker, kominiarkę, a także instruktora prowadzącego program.
– pakiet komandos, na który składa się:
– część 1. – szkolenie taktyczne prowadzone przez profesjonalnego instruktora
– część 2. – misja paintballowa.

Podczas gry w paintball zorganizowanej przez firmę Camp Formoza nasi uczestnicy mogą przeżyć ciekawą przygodę, doznać niezapomnianych wrażeń, a także nauczyć się czegoś od najlepszych specjalistów.

W ofercie paintball Września znajduje się także propozycja gry dla dzieci.

Posiadamy mobilne pola paintballowe, a także specjalne markery dla tych najmłodszych. Markery nie zawierają butli z gazem. Zrobione są z plastiku, kulki mają mniejszy kaliber. Takie modyfikacje sprawiają, że gra w paintball jest także bezpieczną i ciekawą opcją dla dzieci w wieku 7-12 lat.
Gra w paintball to także świetna propozycja na wolne popołudnie dla dzieci i rodziców.

Paintball Września jest ciekawą opcją na spotkanie integracyjne.

Konieczność współpracy zespołowej, rozmowy, obmyślanie planu na zrealizowanie wspólnego celu bardzo dobrze pomoże niejednemu zespołowi zintegrować się ze sobą. Niekiedy w pracy grono pracowników nie potrafi się ze sobą porozumieć z różnych powodów. Warto w takiej sytuacji zadbać o zjednoczenie zespołu. Warto całą grupę przenieść na zupełnie grunt, postawić ich w trudniejszej sytuacji, w niełatwych warunkach i kazać wspólnie działać. Z pewnością u każdego wzrośnie siła ambicji. Każdy będzie chciał się wykazać, ale co najważniejsze – wszyscy będą znajdowali się w jednakowej sytuacji. Wszyscy będą sobie równi. Realizacja wspólnego celu zbliży ich do siebie na tyle, że zdecydowanie łatwiej będzie im się pracowało po powrocie do firmy na jej sukces.

Jednak jak już wspomnieliśmy, swoich sił w paintball mogą spróbować również dzieci i ich rodzice, ale także znajomi. Jeśli poszukujecie jakiejś ciekawej, ekstremalnej przygody, warto spróbować swoich sił w tej konkurencji. Nie bądźcie przerażeni włożeniem mundury i trzymaniem broni. Wszystko jest specjalnie przystosowane do tej gry – tak, by nikomu nic się nie stało, a by jedynie każdy czerpał z tego pełną radość.
Mamy nadzieję, że i dla Was gra ta stanie się pasją i że po pierwszej wizycie już będziecie marzyć o kolejnej.
Paintball Września – serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!
Przeżyjcie przygodę, która na długo zostanie w Waszej pamięci – naprawdę warto!