Pikniki

Jeśli szukacie Państwo pomysłu, miejsca oraz atrakcji na piknik firmowy  dla Waszych  kontrahentów, pracowników i ich rodzin skorzystajcie z naszej oferty ,  która zapewni Wam świetną zabawę .
Piknik firmowy to integracja pracowników firmy wraz z ich rodzinami połączona
z grami , zabawami oraz  relaksem na świeżym powietrzu.

Zaletą pikników firmowych jest luźna atmosfera, pomysłowe atrakcje oraz dużo dobrej zabawy. Taka impreza przynosi wiele korzyści takich jak integracja zespołu, możliwość poznania się pracowników na stopie prywatnej obcując z rodzinami, poprawia relacje między kadrą menadżerską a pracownikiem, wpływa na ocieplenie wizerunku firmy, motywuje do pracy, identyfikuje pracownika z firmą co zwiększa zyski poprzez efektywność pracy.

Firma Camp Formoza przy organizacji pikniku firmowego zapewnia pełne zaplecze sprzętowe i logistyczne takie jak:

– dokładny plan imprezy , który przedstawiamy Państwu do zatwierdzenia,

– nadzór i opiekę nad imprezą podczas jej trwania,

– propozycje lokalizacji miejsca na piknik,

– namioty, stoły, krzesła, ławy, itp.,

– stoiska cateringowe z różnorodnym menu,

– oprawę muzyczną wraz ze sceną , nagłośnieniem oraz oświetleniem,

– mnóstwo atrakcji zgodnie z Państwa wyborem,

– ochronę całej imprezy,

– sprzątanie terenu po imprezie.

 

Atrakcje jakie czekają na Państwa podczas pikniku to między innymi:

Paintball 

Strategiczna gra zespołowa zapewniające świetną zabawę. Posiadamy mobilne pole paintballowe otoczone wysoką siatką dla bezpieczeństwa uczestników , które możemy rozłożyć praktycznie w każdym miejscu. Ponadto posiadamy dodatkowo dwa pola stacjonarne przy których także można zorganizować taki piknik.

Strzelnica mobilna 

Strzelnica mobilna o długości toru 10-50 m wygrodzona siatką ochronną. Rozstawiamy  ją na naszych obiektach lub w miejscach wyznaczonych na piknik. Strzelnica taka sprawdza się jako dodatek przy organizacji imprez plenerowych gdzie będziecie mogli postrzelać do tarcz, celów, figur pod okiem naszego instruktora. W skład strzelnicy wchodzą: stanowiska z bronią pneumatyczną krótką i długą, karabinek i pistolet ASG, markery paintballowe, wiele różnych figur strzeleckich oraz dodatkowo stanowisko łucznicze.

Mini Off Road  

Samochodowa jazda  po wyznaczonym  torze. Konkurencje techniczne w pojazdach o napędach 4×4.

Team building

Różne konkurencje sprawnościowe, dzięki którym można sprawdzić swoje predyspozycje w  zespole.

 

Strong Men 

Konkurencje siłowe i wytrzymałościowe w których można sprawdzić swoje możliwości indywidualnie i drużynowo.

Casyno mobilne  

W zależności od ilości uczestników mają Państwo do dyspozycji: obsługę krupierów, stół do ruletki, stół do black jacka, trzy stoły do pokera. Nasze stoły służą jedynie do prowadzenia zabaw i konkursów, nie są urządzeniami hazardowymi.

Mistrzostwa w piłkarzyki 

Stoły do piłkarzyków to atrakcja w której zawodnicy mają okazję sprawdzić swą zręczność i refleks. W turnieju na 3 stołach może uczestniczyć 12 zawodników, na 6 stołach – 24 zawodników na 12 stołach – 48 zawodników. Wszystko pod zadaszeniem z namiotów. Dla najlepszych okolicznościowe puchary oraz dyplomy.

Turniej darta

W naszej ofercie mamy także organizację Turnieju Dart’a w plenerze. Turniej w Darta to znakomita atrakcja dla większej grupy osób. Przy jednym automacie może grać do 8 osób. Dla zawodnika, który osiągnie najlepszy rezultat przygotowany jest puchar. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca wręczamy dyplomy.

Gigantyczne piłkarzyki

Propozycja zabawy dla miłośników piłki nożnej. Uczestnicy zostają podzieleni na drużyny. Każdy z zawodników jest przymocowany do poprzeczek ograniczających ruch. Sędzia dba o prawidłowy przebieg meczu. Ze względów bezpieczeństwa gramy na trawie, a zawodnicy grają na boso. Zwycięska drużyna otrzymuje pamiątkowe dyplomy.

Sprężynująca lina  

To atrakcja przeznaczona dla dwóch osób, które zostają przypięte do sprężystej gumy. Zadaniem zawodników jest przyczepienie poduszeczki na rzep do wewnętrznej krawędzi toru. Należy to zrobić jak najdalej od punktu startowego. Liny kurczą się a zawodnicy często są ściągani na pozycję początkową. Tor po którym poruszają się zawodnicy jest dmuchany i nie zawiera żadnych ostrych elementów co zapewnia amortyzację wszelkich upadków i bezpieczną zabawę. Zwycięzca rywalizacji otrzymuje pamiątkowy puchar i dyplom.

Cymbergaj  

To urządzenie dla dwóch osób. Gra w cymbergaja polega na uderzeniu specjalną paletką w plastikowy krążek, który należy wbić do bramki przeciwnika. Krążek porusza się po gładkim polu usłanym małymi otworami, przez które uchodzi powietrze, dzięki temu utrzymuje się nad powierzchnią stołu i może osiągać wysoką prędkość podczas uderzenia. Jest to rozrywka dla dwóch osób, wymagająca dużej zręczności i refleksu. Zwycięzca konkursu otrzymuje puchar i dyplom.

Urządzenia rekreacyjne 

Nasza propozycja to różnego rodzaju urządzenia rekreacyjne takie jak zjeżdżalnie, trampoliny, piłki które sprawdzają się na  firmowych piknikach dla całej rodziny.

Jeśli……………

chcesz przeżyć z nami niesamowitą przygodę i sprawić, że  piknik firmowy na długo pozostanie Wam w pamięci wybierz ofertę Camp Formozę ponieważ jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, pełnymi pomysłów i znakomitymi organizatorami,  którzy na pewno podołają Waszym oczekiwaniom.