Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej formy wypoczynku takiej jak wynajem kajaków na rzekach Warta i Prosta lub na dowolnym akwenie wyznaczonym przez Was gdzie można pływać. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i sprawimy, że spływ z Nami będą Państwo wspominać przez długie lata.

Zapewniamy transport kajaków nad rzekę oraz z  miejsca zakończenia.
Możliwy także transport uczestników  na start i metę wygodnymi busami.

Po zakończeniu spływu jest możliwość zorganizowania wspólnego ogniska przy którym, będzie mogli powspominać Waszą wyprawę wodną lub przy dłuższych spływach rzeką Wartą i Prosną oferujemy rację żywnościowe podgrzewane chemicznie ciepły posiłek w 15 minut.
A wieczorem jak najbardziej udostępnimy Wam namioty gdzie można miło spędzić czas na łonie natury.

Najkrótsze trasy kajakowe mają ok 1,5h, a najdłuższe nie mamy limitu dopóki starczy sił.

Oferujemy Państwu bezpieczne i wygodne kajaki turystyczne.

Kajak przeznaczony dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Idealny na długie kilkudniowe wyprawy czy jednodniowy relaks. Znakomity na wyprawy rodzinne. Szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych. Zalecany na: rzeki i jeziora.

Zalety kajaków

Polietylen – bardzo wytrzymały materiał, niewielka waga, duża wytrzymałość, dobra zwrotność, niezatapialność, otwarty kokpit, który zapewnia dużo miejsca, ułatwiający wchodzenie i wychodzenie, bardzo wygodne miękkie i wyprofilowane siedziska z regulowanym oparciem, opływowy kształt, który pomaga sunąć gładko po wodzie, podłużne wgłębienia w dnie kajaka poprawiają sterowność podczas płynięcia, wielkość kokpitu i przesuwane fotele – umożliwiają wygodne pływanie wraz z dodatkowym małym pasażerem, specjalne uchwyty na dziobie i rufie ułatwiające przenoszenie kajaków. Wszystkie te zalety znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo podróży o czym mieli okazję przekonać się nasi klienci.