Co to jest?

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do Naszej oferty nowy wymiar Paintballa – Laser Tag.
Jest to bezbolesna forma gry zespołowej podobna do tradycyjnego Paintballa gdzie kulki zamienione są na wiązkę podczerwieni.
Każdy gracz dostaje karabinek oraz opaskę na głowę z czujnikami, które przechwytują wiązkę podczerwieni a sygnał oznajmia zawodnikowi,
że został trafiony. Za pomocą specjalnego systemu możemy zaprogramować ilość amunicji, żyć oraz czas i przebieg gry.

Dla kogo?

W grze udział może wziąć każdy. Dzieci od lat 6 po kobiety i mężczyzn bez limitu wiekowego. Jest to w pełni bezpieczna gra, w której nie ma uczucia strachu i bólu, że zostanie się trafionym.

 

Sprzęt

Sprzęt, jakim gramy w Laser Tag to replika karabinka G36, który również jest wykorzystywany do pozostałych szkoleń militarnych
oraz gier terenowych, które organizujemy.

G36 to karabinek automatyczny produkowany przez niemieckie przedsiębiorstwo Hec kler ud Koch GmbH.
Obecnie broń żołnierzy armii niemieckiej i hiszpańskiej. W Polsce pierwszym użytkownikiem tej broni w wersji G36 i G36K był GROM.
Kolejnym wojskowym użytkownikiem jest FORMOZA, która wyposażona jest w karabiny wersji G36KV,
również z podwieszanymi granatnikami H&K AG36. Jest to podstawowa broń długa tej jednostki.

Gdzie gramy?

Podstawowym terenem do gry są Nasze dwa pola taktyczno- paintballowe w Brodowie oraz w Campie pomiędzy Jarocinem, a Książem Wlkp.
Z uwagi na to, że gra Laser Tag nie wymaga terenu, który musi być w jakiś sposób zabezpieczony ( siatki ochronne) mamy do Waszej dyspozycji mobilne pole paintballowe, czyli tak zwane dmuchańce. Pozwalają one praktycznie zagrać w wszędzie gdzie tylko jest trochę wolnego terenu.
Możemy zagrać przed Twoim hotelem, motelem, gospodarstwem agroturystycznym, salą wiejską, remizą strażacką, na boisku przy szkole czy na hali sportowej oraz festynach i piknikach. Różnorodność przeszkód, jakimi dysponujemy umożliwia wybudowanie bardzo realistycznej areny do gry w Laser Tag.