Chcesz przeżyć niezapomniane chwile, które będziesz wspominał przez cały następny rok pracy? A może szukasz pomysłu, jak w aktywny sposób spędzić wolny czas? Jeśli tak, oferta Camp Formoza jest w sam raz dla Ciebie.

IMPREZY OFF ROAD 2-8 GODZIN ZABAWY AUTAMI 4X4
Szkolenie Off Road

Pakiet zawiera podstawowe elementy szkolenie off road. Jak działa wyciągarka, lina kinetyczna, co potrafi auto terenowe. Gdzie wjedzie jak się przechyli. Pokazujemy możliwości pojazdów i na koniec egzamin praktyczny ? pod okiem naszych instruktorów. Szkolenie dla firm, handlowców, posiadaczy flot pojazdów 4×4, wojska i innych służb używających aut 4×4.

Integracja Off Road

3 godzinna wyprawa off road. Według road booka. Do auta wsiada 3 uczestników imprezy integracyjnej, I wspólnie wykonują zadania, pokonują trasę, walczą z road bookiem aby dotrwac do końca i dotrzeć na metę jako zespół 3 osobowy. Jest możliwość poczuć namiastkę rajdu off road. Zdobyć pieczątki, zakopać auto i na koniec stanąć na podium.

4X4 po łokcie w błocie

Jedna z nowości. Dla naszych klientów, którzy wracają i aby mogli poczuć prawdziwy off road. Wyprawa w bardzo trudny teren, błoto bez wyciągarki i lin kinetycznych ani rusz. Nie zabraknie też wody, piasku i niezłej zabawy. Na koniec ognisko, kiełbaski itp… Polecamy dla Pań zamiast wizyt w gabinetach kosmetycznych – u nas maseczki błotne w cenie imprezy.

Gra terenowa - Off Road

Kolejna z nowości ok 8h z nami, przygodą, terenówkami i relaksem na rzece. Jest to połączenie imprez off road z grami terenowymi gdzie uczestnicy poruszają się autami 4×4 aby wykonać kolejne zadania gry, we wszystko wplecione biwakowanie na łonie natury i na koniec spływ kajakami z prądem rzeki, a wszystko kończy klimatyczne ognisko, kiełbaski i …

Jeśli chodzi o szczegóły oferty, ceny itp. zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, ponieważ ofertę możemy dostosować do Państwa oczekiwań.

OFF ROAD Poznań i Wielkopolska

Organizujemy imprezy off road, vouchery off road, i wiele atrakcji z użyciem aut terenowych. Zarówno dla początkujących miłośników off roadu jak i doświadczonych.