Strzelnica mobilna

W ofercie firmy Camp Formoza znajduje się strzelnica mobilna, której długość toru wynosi 10-15 metrów.

Jest ona wygrodzona siatką zabezpieczającą. Rozstawiamy ją nie tylko na obiektach, którymi dysponujemy my, ale także na obszarach, które wskazują nam klienci. Opisywany przedmiot bardzo często gości na różnorodnych imprezach organizowanych w plenerze. Zanim rozstawimy ją w punkcie, który wskażą klienci, najpierw rozpoznajemy teren pod względem spełnienia przez niego istotnych norm bezpieczeństwa.
Podczas strzelania do tarcz, celów, czy figur, przy naszych klientach czuwają doświadczeni instruktorzy.

Co obejmuje strzelnica mobilna?
– stanowiska z bronią pneumatyczną krótką oraz długą
– karabinek oraz pistolet ASG
– markery paintabllowe
– różnorodne figury strzeleckie
– wydzielone przez nas stanowisko łucznicze.

Strzelnica mobilna jest bardzo dobrym elementem podczas imprez integracyjnych, pikników, a nawet podczas imprez kawalerskich.

Plusem strzelnicy mobilnej jest to, że jej umiejscowienie nie musi ograniczać się jedynie do jednego konkretnego położenia. Organizujemy różnorodne imprezy i przyjęcia w różnych punktach, a strzelnica za każdym razem może nam towarzyszyć. Pomimo tego, że jest ona wyposażona w stanowiska z bronią pneumatyczną oraz w karabinek i pistolet, a także inne specjalistyczne, poważne elementy – gwarantujemy, że nie stanowi ona żadnego zagrożenia. Została skonstruowana przez profesjonalistów z samych specjalistycznych materiałów. Ponadto podczas korzystania z niej w pobliżu jest nasz doświadczony instruktor.
Atrakcja podczas konkretnego przyjęcia jaką jest strzelnica mobilna zapewnia mnóstwo dobrej zabawy, niesamowitych wrażeń.

Jest to szczególnie dobra forma rozrywki dla mężczyzn, dlatego wspomnieliśmy już, że idealnie posłuży podczas imprezy kawalerskiej. Na co dzień nie mamy do czynienia z bronią, jeżeli nie pracujemy w wojsku, czy w policji, także tego typu rozrywka to coś zupełnie niecodziennego. Jeżeli ktoś z Was pasjonuje się w tego typu rozrywkach, jak najbardziej powinien skorzystać z tej atrakcji oferowanej przez firmę Camp Formoza.

Strzelnica mobilna pozwoli niejednej osobie rozładować negatywne emocje, rozluźnić się i oderwać się zupełnie od rzeczywistości. Każdy uczestnik będzie mógł tu spróbować swoich sił w trafianiu do określonego celu. Jest to więc szansa na to, by odkryć swoje pewne zdolności i sprawdzić się w tego typu rozgrywkach.
Strzelnica mobilna w bardzo ciekawy sposób urozmaici niejedną imprezę firmową, czy przyjęcie rodzinne. Możliwość strzelania z broni pneumatycznej okaże się niebywałą atrakcją. W końcu coś takiego nie zdarza nam się często. Taka broń nie jest przedmiotem, po który każdy może sięgnąć kiedy tylko zechce. Z pewnością zaskoczymy naszych gości, kiedy zaprosimy ich na imprezę, na której zadbamy o tego typu atrakcję.

Nasza strzelnica mobilna dotrze na każde miejsce wskazane przez Was. Niejednokrotnie dostarczaliśmy ją pod hotele, czy restauracje naszych klientów.

W dzisiejszych czasach powinniśmy stawiać wyłącznie na oryginalne niespodzianki, jeżeli chcemy kogoś czymś zaskoczyć, wprawić go w dobry nastrój i zapewnić świetną zabawę. Urozmaicenie spotkań atrakcjami, których praktycznie można doświadczyć wszędzie i są one tak popularne, że każdy doskonale je zna, nie są już tak skuteczne i nie dają takiego efektu, jaki organizatorzy imprez chcieliby osiągnąć.

Chcemy niekiedy zaskoczyć czymś swoich pracowników oaz partnerów biznesowych w bardzo oryginalny sposób, a przy okazji przeżyć z nimi coś zupełnie nowego – na innym gruncie niż ten biznesowy. Zależy nam na dobrych relacjach z nimi, chcemy im pokazać, że ich docenimy, że jesteśmy z nich dumni, a czasem po prostu zauważamy, że zespół pracowników w naszej firmie żyje w jakimś konflikcie i chcemy ich zintegrować. Przychodzi nam do głowy pomysł imprezy firmowej, czy integracyjnej, ale nie do końca wiemy, jakie zapewnić wtedy skuteczne atrakcje, które wszystkim nadałyby uśmiechu na twarzy, a przy okazji wpłynęłyby na poprawę stosunków między pracownikami. Przedstawiciele firmy dodatkowo chcieliby jak najlepiej wypaść w oczach gości i poprawić wizerunek marki. Nie zawsze jest łatwo wpaść na coś takiego, co na pewno spodobałoby się wszystkim, a tym bardziej, gdy nie mamy doświadczenia w organizowaniu tego typu przyjęć o oryginalnym charakterze.

Dobrą opcją wśród wszystkich innych atrakcji jest strzelnica mobilna, która zaskoczy wszystkich, postawi ich przed nowy zadaniem i z pewnością oderwie myśli każdego od codziennych obowiązków. Podczas takich wydarzeń ważne jest to, by każdy mógł się zrelaksować i odpocząć. Uda się to, gdy dostarczymy im odpowiednich atrakcji.

Strzelnica mobilna wynajmowana w firmie Camp Formoza nie wiąże się z niebezpieczeństwem. Mamy profesjonalne sprzęty, doświadczonych instruktorów, ale także odpowiednio zabezpieczamy teren strzelecki.

Strzelnica mobilna na przyjęciach ze znajomymi, z pracownikami, czy z rodziną zawsze jest strzałem w dziesiątkę.
Jeżeli niebawem ktoś z Was zamierza zorganizować tego typu imprezę i wciąż myśli nad tym, jak ją uatrakcyjnić – zachęcamy do kontaktu z nami! Pomożemy ?