VOUCHER na Strzelnicę

Zadzwoń lub napisz i kup Voucher dla siebie lub najbliższych!

Zachęcamy do zakupu wyjątkowego vouchera na szkołę strzelecką, gdzie pasjonaci strzelectwa mają niepowtarzalną okazję do doskonalenia swoich umiejętności. Ten voucher to idealny prezent dla każdego, kto marzy o wyzwaniu i chce poznać tajniki posługiwania się bronią ostrą.

Do wyboru oferujemy trzy rodzaje broni: pistolet, karabin i strzelbę. Każdy z nich to inny styl i technika strzelania, dając możliwość poznania różnorodnych aspektów strzelectwa. Pistolet to doskonała opcja dla tych, którzy cenią precyzję i skupienie. Karabin to wyzwanie dla osób pragnących opanować strzelanie na dłuższe dystanse, natomiast strzelba to doskonała okazja do nauki strzelania ruchomego celu.

Nasza szkoła strzelecka zapewnia profesjonalne szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią bezpieczeństwo i pomogą w osiągnięciu najlepszych wyników. Voucher obejmuje kompleksowe szkolenie, w tym teorię i praktykę, a także cały potrzebny sprzęt. To idealny sposób na spędzenie czasu w aktywny sposób, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby wejść w świat strzelectwa z naszym voucherem! Idealny prezent dla siebie lub bliskiej osoby, który dostarczy niezapomnianych wrażeń i umiejętności na całe życie.

Voucher na szkolenie strzeleckie PISTOLET – 450 PLN
Voucher na szkolenie strzeleckie KARABIN -550 PLN
Voucher na szkolenie strzeleckie MIX PISTOLET, KARABIN, STRZELBA 650 PLN

1 VOUCHER to 1 UCZESTNIK i jeden INSTRUKTOR czas każdego ze szkoleń ok 3 godziny – cena obejmuje Instruktora, strzelnicę, broń i amunicję.