OFF ROAD
OFF ROAD

Integracja Off road w Wielkopolsce

Off road wielkopolska

Integracja Off road czy imprezy terenowe mające na celu pokonywanie trudnych tras. Przy pomocy samochodów terenowych. Najczęściej są to tereny piaszczyste, ze wzniesieniami. A niekiedy także z błotem. A cała frajda polega na tym, aby wytrwać określoną ilość czasu. I jeździć po terenie, który jest dość trudny za pomocą specjalnie przygotowanego road booka. Na takiej imprezie, jaką stanowi off road, niebezpieczeństwa czyhają na każdym etapie. Po 3 godzinach za kierownicą auta terenowego pokonując przeszkody , terenowe, zdobywając pieczątki – wyczuwa się zmęczenie uczestników i jednocześnie pozytywne zadowolenie z pokonania trasy.

Off road – dreszczyk emocji

Jak to jest prowadzić auto w błocie? Czy przechyli się w tą, czy w tamtą stronę, zjeżdżając z błotnej skarpy? A co z torem przeszkód, jak przejechać autem po prowizorycznym moście? Czy to aby bezpieczne, albo wykonalne? Co w przypadku kiedy samochód ugrzęźnie na dobre? Jak posługiwać się linami i wyciągarką? Z nami zabawa zawsze się udaje. A dodatkowo można się wiele nauczyć i to praktycznie. Nasze zabawy Off road trwają po kilka godzin, w zależności od wyboru uczestników. W każdym samochodzie jedzie maksymalnie 3-4 osoby. Każda z nich ma okazję się wykazać, bo zadań jest wiele. Nie zawsze liczy się umiejętność dobrej jazdy. Czasem warto też trochę pogłówkować. Bo może tym sposobem, uda się szybciej wydostać z pułapki.

Miejsce gdzie możemy legalnie przeprowadzić imprezę off road

Posiadamy własny tor off road oraz współpracujemy z firmami tylko tymi, które posiadają własne legalne obiekty do jazdy w terenie. Nasz tor to 4 hektary terenu zalesionego i przygotowanego do jazdy w terenie połączone z trasami off roadowymi wokół, gdzie możemy przejechać przez bród w rzece, poczuć co robi auto na starych nie czynnych żwirowniach, a także na bezdrożach.

Kiedy najlepiej zaplanować imprezę off road

Najlepszym – jednocześnie przynoszącym najwięcej frajdy w przygotowaniu imprez z użyciem aut terenowych jest okres wiosenny, lub jesienny. Kiedy jest dużo opadów deszczu roztopy po zimie.

Jakie auta można spotkać na naszych imprezach off road


FORD RANGER – GŁÓWNIE NA PREZENTY , VOUCHERY I INDYWIDUALNE JAZDY
NISSAN PATROL Y61
NISSAN PATROL Y60
LAND ROVER DISCOVERY
LAND ROVER DEFENDER

Tor off road Wielkopolska

W ofercie mamy kilka wersji off road

Na początku warto się przygotować do atrakcji, związanych z jazdą w trudnych warunkach. A na początek proponujemy przejazd zajawkę laightowy. Tak aby możliwe było przygotowanie się do dalszej i nieco trudniejszej trasy. Aby móc przygotować się do prawdziwego wyzwania, trzeba się nieco przyzwyczaić. Zarówno do nie swojego samochodu, ale także trudnego terenu.  Na tym etapie gwarantowany jest przejazd za kierownica auta terenowego. Oczywiście dla wszystkich, którzy posiadają stosowne uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Wjazd na tor

Od momentu, kiedy wjedzie się już na tor, zaczyna się prawdziwa przygoda i naprawdę trudne warunki. Tam trzeba się zmierzyć z wieloma przeszkodami, ale także nauczyć „reakcji” samochodu. Okazuje się, że nie zawsze to co nam się wydawało, okazuje się prawda w praktyce. A nasz tor przeszkód był w stanie nauczyć nie jedną osobę. Jak radzić sobie potem na szosie w trudnych warunkach pogodowych. To prawdziwa gratka dla osób, które zajmują się jazdą na co dzień. 

PAKIETY OFF ROAD

Szkolenie Off Road

Pakiet zawiera podstawowe elementy szkolenie off road. Jak działa wyciągarka, lina kinetyczna, co potrafi auto terenowe. Gdzie wjedzie jak się przechyli. Pokazujemy możliwości pojazdów i na koniec egzamin praktyczny ? pod okiem naszych instruktorów. Szkolenie dla firm, handlowców, posiadaczy flot pojazdów 4×4, wojska i innych służb używających aut 4×4.d

Integracja Off Road

3 godzinna wyprawa off road. Według road booka. Do auta wsiada 3 uczestników imprezy integracyjnej, I wspólnie wykonują zadania, pokonują trasę, walczą z road bookiem aby dotrwac do końca i dotrzeć na metę jako zespół 3 osobowy. Jest możliwość poczuć namiastkę rajdu off road. Zdobyć pieczątki, zakopać auto i na koniec stanąć na podium.

4X4 po łokcie w błocie

Jedna z nowości. Dla naszych klientów, którzy wracają i aby mogli poczuć prawdziwy off road. Wyprawa w bardzo trudny teren, błoto bez wyciągarki i lin kinetycznych ani rusz. Nie zabraknie też wody, piasku i niezłej zabawy. Na koniec ognisko, kiełbaski itp… Polecamy dla Pań zamiast wizyt w gabinetach kosmetycznych – u nas maseczki błotne w cenie imprezy.

Gra terenowa – Off Road

Kolejna z nowości ok 8h z nami, przygodą, terenówkami i relaksem na rzece. Jest to połączenie imprez off road z grami terenowymi gdzie uczestnicy poruszają się autami 4×4 aby wykonać kolejne zadania gry, we wszystko wplecione biwakowanie na łonie natury i na koniec spływ kajakami z prądem rzeki, a wszystko kończy klimatyczne ognisko, kiełbaski i …

Vouchery i prezenty off road

Chcesz wykupić dla kogoś prezent, obdarować znajomego wybierz interesujący Cię pakiet z naszego sklepu. exex.pl