OFF ROAD

 

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile, które będziesz wspominał przez cały następny rok pracy? A może szukasz pomysłu, jak w aktywny sposób spędzić wolny czas? Jeśli tak, oferta Camp Formoza jest w sam raz dla Ciebie.

 IMPREZY  OFF ROAD 2-8 GODZIN ZABAWY AUTAMI 4X4

 

SZKOLENIE OFF ROAD INTEGRACJA OFF ROAD 4X4 PO ŁOKCIE W BŁOCIE GRA TERENOWA – OFF ROAD
Pakiet zawiera podstawowe elementy szkolenie off road. Jak działa wyciągarka, lina kinetyczna, co potrafi auto terenowe. Gdzie wjedzie jak się przechyli.  Pokazujemy możliwości pojazdów i na koniec egzamin praktyczny ? pod okiem naszych instruktorów.
Szkolenie dla firm, handlowców, posiadaczy flot pojazdów 4×4, wojska 
i innych służb używających aut 4×4.
3 godzinna wyprawa off road. Według road booka. Do auta wsiada 3 uczestników imprezy integracyjnej, I wspólnie wykonują zadania, pokonują trasę, walczą z road bookiem aby dotrwac do końca i dotrzeć na metę jako zespół 3 osobowy. Jest możliwość poczuć namiastkę rajdu off road. Zdobyć pieczątki, zakopać auto i na koniec stanąć na podium. Jedna z nowości. Dla naszych klientów, którzy wracają i aby mogli poczuć prawdziwy off road. Wyprawa w bardzo trudny teren, błoto bez wyciągarki i lin kinetycznych ani rusz. Nie zabraknie też wody, piasku i niezłej zabawy.
Na koniec ognisko, kiełbaski itp… Polecamy dla Pań zamiast wizyt w gabinetach kosmetycznych – u nas maseczki błotne w cenie imprezy.
Kolejna z nowości ok 8h z nami, przygodą, terenówkami i relaksem na rzece. Jest to połączenie imprez off road z grami terenowymi gdzie uczestnicy poruszają się autami 4×4 aby wykonać kolejne zadania gry, we wszystko wplecione biwakowanie na łonie natury i na koniec spływ kajakami z prądem rzeki, a wszystko kończy klimatyczne ognisko, kiełbaski i …

Jeśli chodzi o szczegóły oferty, ceny itp. zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail,
ponieważ ofertę możemy dostosować do Państwa oczekiwań.

 

podkr

Samochodowa ekspedycja w teren, to nie tylko dobry sposób na odpoczynek, ale również na zrobienie niespodzianki swoim pracownikom lub klientom. Jeśli więc szukasz pomysłu na imprezę integracyjną, a wiesz, że osoby, które chcesz zabrać interesują się pojazdami 4×4, skontaktuj się z nami.

Masz własny samochód typu SUV i chciałbyś trochę pozwiedzać? Z pewnością taka wycieczka będzie bardzo udaną formą jednodniowego wypoczynku dla całej rodziny i znajomych.

Camp Formoza oferuje przygotowane trasy po bezdrożach Wielkopolski gdzie podczas tras wjeżdżamy na tory off road w miejscowościach : Jarocin, Kalisz, Krotoszyn, Ostrów, Poznań, Wielkopolska, Września, Środa wlkp i pokonujemy przeszkody terenowe.

Turystyka samochodami terenowymi to bardzo udany sposób na aktywny wypoczynek. Jeśli marzy Ci się taka, ale nie masz odpowiedniego samochodu, nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz skorzystać z naszych pojazdów.

Nasze auta doskonale spełniają się podczas trwania różnych imprez, jako nasze główne pojazdy bądź maszyny dla klientów. Samochody jakimi dysponujemy są właściwie przygotowane, dzięki czemu zadowalają w pełni każdego uczestnika wyprawy. Silniki, jakie się w nich znajdują są turbodoładowane wysokoprężne i mają dość duże pojemności. Oprócz napędu na 4 koła, nie brakuje w nich również skrzyń redukcyjnych oraz blokad dyferencjałów.

Wybierając na swoją wyprawę nasze auto, bez problemu zmierzycie się z bezdrożami, pokonacie błoto, bagno, wodę, piasek oraz śnieg. Aby poradzić sobie z przeszkodami terenowymi, nie wystarczy jedynie posiadanie właściwego sprzętu, ale ważne jest też jego właściwe zastosowanie.

Bardzo często duże znaczenie odgrywa praca zespołowa, zbadanie pewnego obszaru trasy zanim uczestnicy wyruszą w podróż, przetarcie szlaku bądź udzielenie pomocy ze strony drugiego samochodu z wyciągarką, albo liną kinetyczną.
Terenowa wyprawa to szansa na wyjątkową, emocjonalną zwłaszcza dla mężczyzn przygodę, oswojenie się z nowym poważnym sprzętem oraz poradzenie sobie z możliwymi przeszkodami.

Bez wątpienia dowodem na atrakcyjność off-roadu na wyprawach integracyjnych, jest móc uśmiechu, radość wszystkich uczestników oraz ambicja do pokonania nowych przeszkód, które rodzą się na terenowych wyprawach.
Wszystkie auta jakimi dysponujemy są właściwie skonstruowane i gotowe na kolejne wyprawy.

 

WYPRAWA OFF ROAD PO POLSCE I NIE TYLKO ……….

podkr

Chcesz przeżyć niezapomniany urlop, który będziesz wspominał przez cały następny rok pracy? A może szukasz pomysłu, jak w aktywny sposób spędzić najbliższy długi weekend? Jeśli tak, oferta Extreme Expedition jest w sam raz dla Ciebie. Naszą pasją są samochody terenowe i jazda po najbardziej dzikich zakątkach naszego kraju. To hobby jest również w sam raz dla Ciebie. Samochodowa ekspedycja
w tereny nieznane to nie tylko dobry sposób na odpoczynek, ale również na zrobienie niespodzianki swoim pracownikom lub klientom. Jeśli więc szukasz pomysłu na imprezę integracyjną, a wiesz, że osoby, które chcesz zabrać interesują się pojazdami 4×4, skontaktuj się z nami.

Ty stawiasz cel, my go realizujemy. Dbamy o to, by wszyscy dobrze i bezpiecznie się bawili pod okiem doświadczonych instruktorów w doskonale przygotowanych pojazdach. Nasze wyprawy to solidna dawka adrenaliny a jednocześnie bardzo relaksujący wypoczynek, który zostanie zapamiętany na dłużej. Polska to wciąż nieodkryty kraj. Poznaj go razem z nami! Podróżuj razem z nami.

Masz własny samochód typu SUV i chciałbyś trochę pozwiedzać? Z pewnością taka wycieczka będzie bardzo udaną formą weekendowego wypoczynku dla całej rodziny i znajomych.

Extreme Expedition wie, w jakie zakątki Polski Was zabrać i jakimi drogami poprowadzić, aby zobaczyć jak najwięcej i poznać niedostępne na co dzień dzikie zakątki naszego kraju. Takich wciąż w naszym kraju jest bardzo dużo. A że pojedziemy tam wspólnie bezpiecznymi i solidnymi samochodami, dobra jest na to każda pora roku!

 

 

WYPRAWA OFF ROAD 3h Z KOLACJĄ ROMANTYCZNĄ W DWORKU

podkr

Szukacie prezentu dla partnera, partnerki, żony, męża lub planujesz rodzinny aktywny wypoczynek – to ta oferta skierowana jest dla par.

Program takiej wyprawy to spotkanie pod hotelem lub wyznaczonym miejscu potem ruszamy bezdrożami po bardzo widokowych okolicach wielkopolski – możemy zatrzymać się na piknik lub na trasie przygotować rożne niespodzianki a także jakieś ciekawe zajęcia do pokonania we dwoje. Całość możemy uwiecznić na fotografiach. Wieczorem nocleg w stylowym dworku w apartamencie z sauną lub jakuzzi i romantyczna kolacja przy świecach i lampce dobrego wina.

Więc jeśli więc szukasz pomysłu na ciekawy prezent, a wiesz, ze osoby, które chcesz zabrać interesują się pojazdami 4×4 lub lubią ekstremalne przygody skontaktuj się z nami.

 

Jeśli jesteście miłośnikami samochodów, ale nie macie gdzie się wyszaleć, zapraszamy na przyjazd do nas. Wycieczki off-road w miejscowościach: Jarocin, Kalisz, Krotoszyn, Ostrów, Poznań, Wielkopolska, Września, Środa Wlkp organizowane przez naszą firmę to nie zwykłe jazdy po spokojnych drogach, ale ekstremalne wyprawy terenowe po dzikich terenach jak i po torze, który specjalnie skonstruowaliśmy.

Chcemy zaproponować Państwu rajd off road co bez wątpienia będzie dużym wyzwaniem dla niejednego ulubieńca aut terenowych oraz amatora, który wcześniej nie miał styczności z tego typu samochodem. Każda podróż jaką organizujemy przebiega w wyjątkowej atmosferze i dostarcza wielu emocji. Auta terenowe służą nam do organizowania przejażdżek rekreacyjnych oraz rajdów terenowych. Instruktorzy z naszej firmy pomagają odkryć użytkownikom urokliwe miejsca oraz sposoby dotarcia na tereny, które dla wielu mogą być bardzo trudno do pokonania zwykłym autem.

Realizowane przez nas usługi opierane są na prywatnych samochodach uczestników oraz własnych pojazdach, które są napędzane na 4 koła i w pełni gotowe na dalekie wyprawy. Dysponujemy kompletnym sprzętem, jaki będzie niezbędny podczas naszych podróży.
Zapewniamy najlepszą jakość każdej naszej usługi, specjalistyczną obsługę a także niepowtarzalny klimat w czasie wypraw. Jesteśmy otwarci również na indywidualne propozycje klientów oraz staramy się sprostać każdemu wymaganiu.
Jeśli macie ochotę przeżyć przygodę życia, która na długo zagości w Waszej pamięci albo poszukujecie ciekawego pomysłu na prezentu, a wiecie, że osoby, które chcecie zabrać interesują się pojazdami 4×4 bądź lubią ekstremalne przygody, zapraszamy do kontaktu z nami!
Gwarantujemy moc wrażeń i pełne zadowolenie!