Imprezy firmowe

Często spotykacie się ze swoimi pracownikami, czy kontrahentami w jakiś innych okolicznościach niż jedynie w miejscu pracy? Organizujecie wspólne wyjścia i imprezy? Jeśli tak, to bardzo dobrze, bo z pewnością ma to przełożenie na Wasze relacje, które najlepiej by były tu jak najlepsze. W miłej atmosferze zdecydowanie lepiej się omawia i podejmuje wszelkie kwestie biznesowe. Pracujemy wydajniej i osiągamy zadowalające zyski dla firmy, co byłoby utrudnione, gdyby w zespole panowały złe relacje między pracownikami.

Imprezy firmowe powinny być organizowane po to, by dbać o jak najlepsze więzi i stosunki z naszymi pracownikami i partnerami biznesowymi, ale także po to, by np. wspólnie uczcić sukces w firmie.

Pracownicy będą czuli się docenieni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszego działania. Powinniśmy im pokazać, że jesteśmy z nich zadowoleni. Wspólnie odniesiony sukces powinien być wspólnie świętowany. Warto także zorganizować imprezę, na którą zaprosimy naszych pracowników wraz z rodziną. Często jest tak, że praca to nasz drugi dom. Spędzamy z naszymi pracownikami mnóstwo czasu, jesteśmy ze sobą bardzo blisko. Powinniśmy więc jak najlepiej się poznać oraz poznać nasze rodziny. W miejscu pracy każdy jest zajęty, dlatego tam nie dowiemy się o sobie zbyt wiele. Na takiej imprezie firmowej mamy jednak na to szansę.

Dopiero wtedy okazuje się, że łączy nas wspólna pasja i że w wolnych chwilach zajmujemy się czymś podobnym. To potrafi bardzo scalić ludzi. Patrzymy na siebie zupełnie inaczej i odkrywamy się nawzajem z kompletnie nieznanej nam do tej pory strony. Ktoś kto w pracy okazuje się być bardzo skryty, nieśmiały, poważny, na takiej imprezie potrafi się otworzyć i pokazać swoją drugą twarz. Często nawet w takich okolicznościach odkrywane zostają nieznane nikomu do tej pory możliwości takiej osoby.

Imprezy firmowe mają mnóstwo zalet, dlatego jak najbardziej warto je organizować.

Jeśli w dodatku w firmie panuje napięta atmosfera, po takiej imprezie wszystko się może zmienić. Osoby, które do tej pory za sobą nie przepadały, będą miały szansę się polubić.
Możemy także zaprosić na taką imprezę naszych kontrahentów. To przecież znaczące osoby dla naszej firmy, które pomagają nam w osiągnięciu sukcesu. Jeśli akurat mamy jakąś ważną kwestię do omówienia z nimi, możemy najpierw się tym zająć, a później zająć się przyjemnościami. Kiedy zaprosimy ich w zupełnie inne miejsce i zapewnimy im dobrą zabawę, z pewnością wpłynie to na omawiane przez nas sprawy biznesowe oraz na podejmowane decyzje. Na pewno będą oni bardziej przychylni w takich okolicznościach i uda nam się uzyskać to, o co na chodziło.
Dobrą opcją jest np. piknik firmowy, połączony z grami i zabawami na świeżym powietrzu. To dobra forma wspólnego relaksu, która dobrze wszystkim zrobi. Na koniec można urządzić plenerową imprezę taneczną przy muzyce. Z pewnością coś takiego wprawi każdego w dobry humor.

Taka impreza musi być jednak dobrze zorganizowana.

Na pewno nie chcielibyśmy źle wypaść przed naszymi partnerami biznesowymi, pracownikami oraz ich rodzinami. Ważny jest pomysł oraz dobra organizacja. Nie może nagle się okazać, że brakuje nam jedzenia, nie działają potrzebne w tym dniu sprzęty, albo cały program jest tak nudny, że po kilku rozmowach, osoby dochodzą do wniosku, że tak naprawdę nie bawią się tu dobrze i marzą o powrocie do domu. Chodzi o to, aby nasza firma zaprezentowała się jak najlepiej i zorganizowała imprezę, która na długo będzie w pamięci wszystkich gości. Na jej myśl mają przychodzić same pozytywne wspomnienia, a o naszej firmie ma stać się głośno – te głosy oczywiście również mają być tylko pozytywne. Wśród naszych gości będą wpływowe osoby, które być może opowiedz komuś o nas po tym przyjęciu. Przez to nasza marka ma szansę na promocję i lepszy wizerunek, na którym zależy przecież wszystkim właścicielom firmy. Będziemy postrzegani od tej pory jako ci, którzy dbają o swoich pracowników, dbają o dobre relacje z kontrahentami, nie tylko dobrze umieją prowadzić biznes, ale również potrafią świetnie się bawić na zupełnie innym gruncie.

Jeżeli myślą Państwo poważnie o zorganizowaniu takiej imprezy, zachęcamy do powierzenia tej usługi naszej firmie. Spokojnie możemy przyznać, że jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Z pasją przygotowujemy wiele imprez, przyjęć, czy wycieczek. Mamy wiele ciekawych pomysłów na ich przebieg, które zawsze dokładnie omawiamy ze zleceniodawcami, by mieć pewność, że utrafimy w ich oczekiwania. Oczywiście jesteśmy również otwarci na propozycje naszych klientów. Nie boimy się wyzwań, zawsze mamy jeden cel – by sprostać wymogom naszych klientów.
W programie przygotowanym przez nas zawsze pojawiają się gry, które jednoczą cały zespół. Są to rozgrywki grupowe, w których liczy się współpraca, rozmowa, wspólne realizowanie jednego celu. Niekiedy sprawdzane są też umiejętności przywódcze. W ich wyniku ludzie bardziej się ze sobą integrują. Pomagają więc one rozwiązać wiele konfliktów i scalić ludzi ze sobą. Czasem też dopiero w takich okolicznościach wychodzą na jaw jakieś ukryte możliwości naszych pracowników, o których wcześniej nie wiedzieliśmy. Proponujemy grę w paintball, strzelnicę mobilną, mini off road, team building, czy strong men i sprężynującą linę. Zapewniamy także oprawę muzyczną wraz ze sceną, nagłośnieniem i oświetleniem.

Jeżeli zdecydujecie się zlecić nam usługę zorganizowania imprezy firmowej, przygotujemy dla Was dokładny jej program i przedstawimy wcześniej do zaakceptowania. Gwarantujemy stały nadzór nad całą imprezą.