Imprezy integracyjne, imprezy firmowe - Camp Formoza

Twoja impreza firmowa nie musi polegać tylko na intensywnym spożyciu. Możesz z nami świetnie się bawić, a także dużo nauczyć. Survival, pierwsza pomoc itp. … przydatne w codziennym życiu.

Wyjazdy firmowe

Chcesz zabrać swoich współpracowników, pracowników, partnerów biznesowych w ciekawe miejsca? Daj nam znać co Cię interesuje dokąd chcesz wyjechać, co przeżyć, a wszystko zorganizujemy i przeprowadzimy.

Imprezy firmowe

Szukasz pomysłu na imprezę firmową? Zapoznaj się z naszymi atrakcjami takimi jak paintball, off road, zajęcia surwiwalowe, różnego typu gry terenowe, a także mobilne kasyno, mobilna strzelnica.

Wieczory integracyjne

Nie chcesz biegać w mundurze po lesie, nie kręcą Cię kulki, zapach dymu z ogniska – zapraszamy na wieczorki tematyczne. Impreza w stylu Kasyna z Filmu o agencie 007,
spotkanie Wigilijne, Wieczorna impreza z dj i karaoke.

Pikniki

Pikniki firmowe. festyny
Bez problemów zorganizujemy, każdą imprezę plenerową. Piknik, koncert, festyny z różnych okazji.
Gwiazdy, ochrona, atrakcje, zaplecze gastronomiczne ponad 10 lat doświadczenia w branży pomogło nam zdobyć mega doświadczenie.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne

Imprezy firmowe – Któż nie lubi imprez firmowych? Na nich można się nie tylko fajnie bawić. Ale także skorzystać z darmowego jedzenia, czy otrzymać firmowe gadżety. Imprezy firmowe są czasami też nazywane eventami. Jednak można je z organizować w różnym stylu, niekoniecznie zawsze typowo eleganckim. Dzięki temu marka może dać się bardziej zapamiętać, jako ta która zrobiła coś szalonego i pożytecznego. Imprezy survivalowe sprawdzają się zwłaszcza w przypadkach zamiaru zorganizowania jednocześnie integracji. A dzieje się tak dlatego, że właśnie na takich imprezach zespół musi współdziałać. Czyli inaczej mówiąc, uczy się tam działania w zespole.

Imprezy firmowe w Camp Formoza

Na naszych imprezach firmowych, integracyjnych stawiamy przede wszystkim na pracę w zespołach. Każdy zespół podczas gier terenowych czy na imprezach ma postawione zadania, Zadania są tak dobierane aby angażowały, każdego z uczestników. Dokładamy wszelkich starań aby na naszych imprezach integracyjnych uczestnicy pracowali w zespołach. Bardzo fajnie to widać kiedy spotykają się osoby z firmy, które na co dzień nie mają kontaktu ze sobą lub pracują w różnych oddziałach i znają się tylko z rozmów telefonicznych.

Najmocniej zgrywają imprezy firmowe 2-3 dniowe gdzie prowadzimy gry w terenie zalesionym w Wielkopolsce lub w górach.
Gdzie uczestnicy zdani są tylko na siebie, jedzą to co sami przygotują, śpią w szałasach itp…

Imprezy firmowe, imprezy integracyjne - Camp Formoza

Zalety imprezy firmowej z nami

To wspaniały czas spędzony na świeżym powietrzu w połączeniu z nauką przetrwania – survival. Albo po prostu fajnej rozrywki, jeśli chodzi np. o paintball, czy wyprawy kajakowe. Ze swojej strony zapewniamy także przygotowanie koszulek okolicznościowych, tak aby uczestnicy mogli poczuć przynależność do swojej grupy – firmy. Nasze imprezy sprawiają, że ludzie wracają do domu szczęśliwsi, lepsi, bardziej wypoczęci, a także mają więcej energii. A dzięki temu, że poznali się lepiej wzajemnie, łatwiej im potem współpracować. Taka impreza może stanowić rodzaj premii, bo któż nie lubi dostawać niespodzianek. A w dodatku na wieść o tym, że to rodzaj wycieczki, być może nawet kilkugodzinnej, ale zawsze. To może być naprawdę coś fajnego, dla pracowników, którzy zazwyczaj mają mało okazji, do takich wyjazdów.

Zalety imprezy firmowej z nami

Wypoczynek na łonie natury.

Obrazek obok przedstawia Ciebie po weekendzie firmowym spędzonym aktywnie.
Wyobraź sobie po ciężkim okresie w pracy, gdzie żyjemy w strasznym pedzie. Ruszasz na imprezę firmową. Wszyscy mają jakieś większe lub mniejsze problemy z wyjazdem. Ale w końcu spotykasz się z nami. Dowozimy Was na brzeg rzeki. Ruszacie na kilku godzinny spływ rzeką. Na rzece zawsze jest ten absolutny spokój, luz. Późnym popołudniem wysiadamy na brzegu. Przygotowujemy wspólny posiłek mogą to być racje wojskowe podgrzewane chemicznie – brzmi dziwnie ale dobrze smakuje. Potem rozstawiamy namioty. Wieczorem ognisko. Dyskusje po świt. Wszystko bez pośpiechu, terminów. Nocka w namiocie, gdzie słyszysz jak żyje w nocy las :). Rano budzisz się mega wypoczęty, dotleniony i zrelaksowany.

Ty po udanym aktywnie weekendzie firmowym, kiedy myślisz o następnym.
Ty po udanym aktywnie weekendzie firmowym, kiedy myślisz o następnym.
Aktywny fizyczny wypoczynek
Aktywny fizyczny wypoczynek

Nie tylko czysty relaks poprawia nastrój. Także aktywny wysiłek zmęczenie generuje niezłą dawkę endorfin.

Nie tylko zajęcia, gdzie siedzisz i wypoczywasz potrafią pomóc w wypoczynku i relaksie. W brew pozorom duża dawka adrenaliny, aktywności fizycznej także potrafi zrelaksować i wywołać pozytywny nastrój wraz z zadowoleniem. Wiec w tym miejscu do oferty wchodzą aktywności na świeżym powietrzu takie jak:

 • Runmagedon na wesoło

 • Surwiwal

 • Gry terenowe

 • Off road

Docenić wolny czas

Poza pracą, która jest niezwykle ważna, pod warunkiem że jest wykonywana z należytym zaangażowaniem. Równie istotny jest także relaks, tylko zupełne „odcięcie się” od spraw codziennych może go zapewnić. Tak naprawdę, to czas po pracy, często poświęcany jest rodzinie, porządkom domowym. A to inne rodzaje pracy, a o sobie bardzo często zapominamy. Okazuje się, że nawet kilka godzin na świeżym powietrzu, kiedy drużyna stworzona z kolegów z pracy, a być może także szefa, walczy o zwycięstwo. Może się okazać, tym co jest absolutnie wspaniałe, dające wytchnienie, pomimo aktywności fizycznej.

Piękne zdjęcia i wspomnienia

Z tego rodzaju imprezy firmowej, warto mieć pamiątkę. Warto więc robić sobie zdjęcia, a okazji będzie wiele. Zarówno na samym początku, ale także w trakcie trwania imprezy, czy na przykład przy ognisku, albo w czasie wyprawy. W czasie walki, w zależności od tego, jakie atrakcje z nami wspólnie zaplanujecie. My mamy spore doświadczenie i zaplecze, aby coś ekstra zorganizować. Między innymi są to hotele, w których oferujemy zakwaterowanie uczestników. Działamy na obszarze, takich miast, jak Środa Wielkopolska, Jarocin, Poznań, czy Gdynia. Warto się z nami skontaktować, aby dowiedzieć się, o szczegółach. Jesteśmy elastyczni, a jeśli chodzi o mobilność, to jest ona wmontowana w naszą codzienną pracę.

Dowolne miejsce w Polsce

Jeśli chodzi o możliwość zorganizowania parku linowego, czy strzelnicy, możemy je ustawić w dowolnym miejscu w Polsce. Można wskazać nam teren, w którym się rozeznamy i przedstawiamy ofertę, co w danej okolicy możemy zorganizować. Zależy nam, aby było ciekawie, bezpiecznie i zgodnie z prawem. Jeśli jednak chcecie przyjechać na nasz teren, tym bardziej będzie nam miło Was gościć, a atrakcji u nas wiele, ot chociażby spływy kajakowe. W bardzo malowniczych miejscach w Polsce.

Popularne imprezy integracyjne

Jako te najbardziej popularne w naszej ofercie, okazały się być gry terenowe. Oferujemy aż 5 godzin na świeżym powietrzu. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę zarówno dla dziesięciu, jak i dwustu osób. Z takim samym zaangażowaniem działamy na własnym terenie do survivalu, jak również na terenie, którzy wskażą nam zamawiający.

Wigilie firmowe, spotkanie wigilijne

Wigilia firmowa może być przeprowadzona w wielu kombinacjach:
– tylko dla pracowników
– dla pracowników z rodzinami
– dla dzieci pracowników


Wiecej znajdziesz na www.campmikolaj.pl

Nasze zalety:

 • 100% sprzęt używany na imprezach jest nasz

 • Własny transport

 • Nie korzystamy z podwykonawców

 • Ponad 10 lat doświadczenia

 • Posiadamy własne obiekty do prowadzania atrakcji

 • Własne pomysły i scenariusze ciągle modyfikowane po kolejnych zdobytych doświadczeniach

 • Możemy dojechać z większością atrakcji w dowolne miejsce w Polsce