PAINTBALL

Naszą pasją jest paintball, którym przez lata naszej działalności udało nam się zarazić kilka tysięcy uczestników, na zbudowanych
przez nas torach wystrzelono tysiące kulek. Organizowane gry staramy się tworzyć w oparciu o oryginalne i sprawdzone scenariusze,
które w pełni angażują wszystkich uczestników. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwają wyspecjalizowani instruktorzy.
Nasi instruktorzy to w większości miłośnicy militariów, byli pracownicy służb mundurowych. Jako jedni z nielicznych możemy
pochwalić się wizytami instruktorów z GROMU i FORMOZY.

NASZE PAKIETY PAINTBALLOWE

Pakiet standard najczęściej wybierany z naszych pakietów. Idealny dla początkujących jak i wytrawnych graczy paintballowych.
W jego skład wchodzi 500 kul, mundur, maska, marker, rękawice, kominiarka instruktor, który prowadzi scenariusze.
Możemy go przeprowadzić na naszych polach paintballowych: Brodowo, Koło Nowego Miasta oraz w okolicach Jarocina.
Czas:
do 3h gry , Cena: 100, WYMAGANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TERMINU.
Uczestnik musi posiadać tylko swoje obuwie.

 


Pakiet NO LIMIT – dla graczy którzy lubią intensywne rozgrywki,  jak sypie się grad kul, mnóstwo dynamiki,  szybkich i intensywnych scenariuszy. W jego skład wchodzi kulki bez limitu po każdym zejściu ze scenariusza dosypujemy loadery każdemu do pełna – UWAGA! – warunkiem jest aby kule były wykorzystywane do gry a nie rozsypywane po okolicy, mundur, maska, marker, rękawice, kominiarka instruktor, który prowadzi scenariusze.
Możemy go przeprowadzić na naszych polach paintballowych: Brodowo, Koło Nowego Miasta oraz w okolicach Jarocina.  Czas: do 3h gry , Cena: 150, WYMAGANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TERMINU.
Uczestnik musi posiadać tylko swoje obuwie.

Pakiet KOMANDOS – Pakiet Komandos ( 7 godzin dla wymagających)
Pakiet składa się z 2 części
część 1.  Szkolenie taktyczne, Szkolenie prowadzi
Instruktor Taktyki i Techniki Interwencji, Instruktor strzelectwa bojowego – setki godzin różnych szkoleń dla służb mundurowych i lepiej nie pytać kogo jeszcze , Fachowiec w swojej dziedzinie  czas ok 3h

część 2. Misja Paintballowa czas ok 3h

 

Zalety gry :
czas ok 7h
Zdobyta wiedza od fachowców z dziedziny taktyki, zmieniamy podejście do gry w paintball.
Dodatkowo w pakiecie świece dymne które porządnie dymią a nie jakieś dymki.
Specjalne umundurowanie
Kamizelki taktyczne
Markery stylizowane na broń
Bardzo militarne scenariusze
Ilość kulek bez limitu/ konkretny granat dymny.
w przerwie mała racja żywnościowa:W zestawie znajduje się:
– lazania 400 g, suchary specjalne SU1 45 g, bezpłomieniowy podgrzewacz chemiczny 1 szt., saszetka z wodą do podgrzewacza 45 ml, serwetka 1 szt, łyżka 1 szt., przyprawy (pieprz i sól). Całość jest zapakowana w wodoodporną torbę foliową zgrzewaną.Wartość energetyczna racji: 610 kcal

w okresie jesiennym ciepła herbata z cytryną , a w okresie wiosenno letnim izotonik dla uzupełnienia płynów.

Cena pakietu 250 zł/osoba

LOKALIZACJĘ NASZYCH PÓL

POLE LEŚNE BRODOWO

Pole w Brodowie to 4 hektary lasu przygotowane pod tor off road i w to zostało wkomponowane pole paintballowe.
Zróżnicowany teren, górki, dołki, stare samochody, okopy i wiele innych ciekawych przeszkód.
Jest  to jedno z największych pól w Wielkopolsce. Nie ma opcji na jednym spotkaniu zagrać na wszystkich naszych przeszkodach. Jest ich tak dużo i aby na nich wszystkich zagrać należy kilka razy odwiedzić nasze pole.


Na naszym polu znajduję się zadaszona wiata na ok 40 osób, miejsce na ognisko, parking.

Niektóre przeszkody z pola

POLE OTWARTE – K/JAROCINA

Paintball to jedna z gier zespołowych. W jej ramach przeciwnicy inscenizują walkę wykorzystując markery oraz sprzęty, które funkcjonalnością i wyglądem przypominają broń pneumatyczną. Dzięki sprężonemu powietrzu, czy dwutlenkowi węgla lecą z nich kulki, które napełnione są farbą. Zawodnik zostaje wyeliminowany z gry, kiedy zostaje trafiony – kulka się wtedy rozbija, na skutek czego ciało, maska, albo marker zostaje oznaczony kolorowym śladem.
Podczas gry w paintball koniecznie trzeba przestrzegać przepisów bezpieczeństwa, gdyż gracz jest wtedy w posiadaniu broni.
Podczas gry szczególnie trzeba uważać na oczy oraz uszy. W związku z tym trzeba wtedy pamiętać o masce ochronnej, w celu okrycia twarzy i głowy. Maski przeznaczone do tej gry produkuje się z tworzyw, które wytrzymują cios kulki, jaka leci z naprawdę dużą prędkością.
Według przyjętych zasad, kulka podczas gry w paintball może lecieć z prędkością 300 fps, odpowiadająca jej prędkość to 91, 5 m/s, 329,4 km/h.

Campformoza zaprasza wszystkich miłośników gry w paintball. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór miejsce, w które można się udać w celu skorzystania z tej atrakcji, są to m.in. paintball Środa Wielkopolska, paintball Jarocin, paintball Kalisz, paintball Krotoszyn, paintball Ostrów, paintball Pleszew, paintball Poznań, paintball Września.

Paintball wielkopolska organizowany przez firmę Campformoza dostarcza mnóstwa radości uczestnikom i jest bezpieczny, gdyż każdy przeznaczony na ten cel sprzęt został wykonany przez profesjonalistów, dodatkowo nad bezpieczeństwem graczy czuwają nasi specjaliści.