Paintball Poznań

Paintball Poznań, Paintball Wielkopolska

Podstawowe informacje

Paintball Wielkopolska

Pakiety i ceny

Pakiet 500+

Pakiet 500+ pośpiech schodzi na dalszy plan, bo najważniejsza jest przemyślana taktyka. Ten pakiet świetnie nadaje się też dla drużyn, które chcą się sprawdzić w kilku scenariuszach, bo zabawa trwa aż 3 godziny.
W pakiecie jest 500 kulek na każdego gracza.

170 zł/osoba
lub 150zł/osoba
w połączeniu z noclegiem lub inną atrakcją
Pakiet NO LIMIT

Pakiet NO LIMIT  – nie znasz granic. Uwielbiasz szybkie akcje, podczas których grad kul przelatuje nad głowami, masz mnóstwo energii w sobie i wiesz, że do zwycięstwa potrzebujesz tylko pełnego magazynku. Na grę macie aż 3 godziny, a po każdym zejściu ze scenariusza sypiemy kulek do pełna (o ile nie strzelasz w niebo).

220zł/osoba
Pakiet KOMANDOS

Pakiet KOMANDOS składa się z 2 części:

  1. Szkolenie taktyczne (3 godziny) prowadzone przez doświadczonego instruktora z przeszłością w służbach specjalnych i mundurowych.
  2. Misja (3 godziny), wykorzystująca zdobytą wiedzę w realistycznych warunkach z użyciem specjalnych mundurów, markerów przypominających prawdziwą broń i militarnych scenariuszy.
280zł/osoba
paintball Poznań, Paintball z noclegiem, Paintball Wielkopolska
Nasze pola paintballowe

Nasze pola Paintballowe

Pole paintballowe Brodowo
Pole paintballowe Jadwigów
Pole paintballowe Włościejewki

Pole paintballowe Brodowo

Nasz największy poligon do paintballa jest na skraju wsi Brodowo w województwie wielkopolskim. W tym prywatnym lesie znajdziesz wszystko, czego pragnie dusza żołnierza: makiety czołgów, helikopter, stację paliw, wraki samochodów i wiele innych.

To aż 4 hektary zalesionego i doskonale przystosowanego terenu do paintballa. Nasza arena paintballowa może pomieścić jednocześnie 100 graczy, którzy będą zmagać się na polu walki.

Na tak dużym obszarze mogą grać nawet 4 drużyny jednocześnie – nie widzą się nawzajem i nie przeszkadzają sobie. Każda ekipa ma własną wiatę (bazę), a zarówno teren pod czas scenariusza. Każda z ekip otrzymuje także swojego instruktora (opiekuna), który prowadzi scenariusze i zajmuje się ekipą. Wydaje kuki do paintballa, dobija powietrze do butli, pilnuje stanu upojenia. W tej lokalizacji oferujemy paintball z noclegiem.

Pole paintballowe Jadwigów

Wieś w województwie wielkopolskim skrywa w sobie nasze drugie pole do paintballa. Postawione na nim Miasteczko w klimatach post apokaliptycznych. Są to Twoje klimaty? W takim razie zapraszamy. Arena do paintballa w tej lokalizacji nadaje się idealnie dla ekipy liczącej nie więcej niż 30 osób.

Wybraliśmy to pole ze względu na ukształtowanie terenu. Na wzniesieniu znajduje się miasteczko z budynkami, cysternami i autami, a w dolinie zupełnie inna część planszy zwana wąwozem zagłady. Ekipa graczy ma tu wszystko, czego trzeba do dobrej zabawy i dobrego odpoczynku: zadaszona wiata, miejsce na ognisko, prysznic i domki w których przyjedziecie do siebie po imprezie. I tu na miejscu mamy paintball z noclegiem

Aktualna mapa pola paintballowego w Jadwigowie

Tak wygląda nasze pole po modernizacjach w 2023

paintball wielkopolska
paintball wielkopolska

Pole paintballowe Włościejewki

Nasze najmłodsze pole paintballowe położone jest obok dużego toru off rad.

Jedyna nasze pole gdzieś a 2 małe murowane budynki, wszystko jak to u nas w terenie zalesionym.

Na miejscu jest wigwam, możliwość skorzystania z prysznica, zrobienie ogniska

A może integracja, czyli paintball dla firm!

W ofercie mamy coś specjalnego, czyli paintball dla firm doświadczeni szefowie wiedzą, że aby zespół pracował wydajniej. Konieczne jest, aby przeżył wspólną przygodę. Wspólna zabawa daje się bardziej poznać, a także buduje dodatkowe więzi, pomiędzy uczestnikami. Dzięki takiej integracji, ludzie mogą się lepiej poznać i to najczęściej z zupełnie nie znanej sobie dotąd strony. A potem dzięki tej znajomości i więzi, także dużo lepiej dogadują się w pracy. Bo pojawia się między nimi pewnego rodzaju dodatkowa więź. I wspomnienia dotyczące wspólnie spędzonych chwil na polu walki.

Także większe zaufanie zaczyna między nimi funkcjonować. To już nie są obcy sobie ludzie, którzy tylko pracują w jednej firmie. Lepszą znajomość zapewniają też długie rozmowy, na które najczęściej czas można znaleźć właśnie w czasie integracji. Bo na co dzień, nie ma za bardzo czasu w pracy, nawet w czasie przerw na zbyt długie i szczere wynurzenia. Zapraszamy do nas już teraz, a warto zarezerwować sobie termin. I mieć na uwadze, że większość firm już taki termin sobie zarezerwowała. Odrobina szaleństwa na świeżym powietrzu każdemu dobrze zrobić. Zwłaszcza zespołowi, który dzięki temu nabędzie dodatkowych umiejętności. I tu fajnie się komponuje paintball z noclegiem, po imprezie weźmiecie prysznic i można rozpocząć część wieczorną.

Jakie wyposażenie uczestnika?

Doskonale znamy się na dobrej zabawie, dlatego paintball Poznań to coś więcej, niż tylko możliwość strzelania. To coś w rodzaju rozgrywki, która jest czymś w rodzaju meczu, pomiędzy dwiema drużynami. Zapewniamy także wyposażenie, na które składają się: mundur dla każdego uczestnika, ale także rękawicę. Dodatkowo każdy otrzymuje też maskę na twarz, a nawet własną wiatę, która stanowi własną bazę uczestnika. W takiej bazie można się schronić, ale także należy jej bronić. I tak, jak na walkę drużyn przystało, może ona zostać zdobyta i przejęta przez drużynę przeciwną.

Zabawy w paintball nie byłoby bez odpowiedniego sprzętu. Czyli urządzeń, z których wystrzeliwane są małe, plastikowe naboje. W czasie zabawy dużo się ich zużywa, ale ważne, aby strzelać tylko wtedy, kiedy chce się osiągnąć jakiś cel. Z doświadczenia wiemy, że na każdym paintballu najważniejsze są też kulki, których nigdy dość. A nad całością przebiegu tejże rozgrywki czuwa koordynator. Jeśli więc planujesz dobra zabawę dla bliskich kolegów, albo współpracowników z całą pewnością paintball wielkopolska to jedna z najlepszych imprez w Polsce.

Nasze markery Paintballowe, z którymi możecie się spotkać na naszych polach paintballowych

Markery bt 4

BT-4 – niezawodny, szybki i lekki, najbardziej popularny i najchętniej wybieramy rodzaj markera. Solidny sprzęt, który mógłby być odpowiednikiem kałasznikowa.

Dlatego podczas gry nie tolerujemy spożywania alkoholu. Alkohol szanujemy i rozumiemy i tolerujemy, każdą ilość ale po grze w paintball.

Drugą bardzo ważna zasadą jest maska, o której przypominamy do znudzenia podczas gry! Dla nas możesz biegać w samych stringach i boso, ale maska musi być!

Marker paintballowy FT 12

Tippmann FT-12– półautomat wykonany w całości z metalu. Niezawodny i prosty w obsłudze. Posiada zintegrowane przyrządy celownicze – po prostu namierz cel i strzelaj.

Dlatego podczas gry nie tolerujemy spożywania alkoholu. Alkohol szanujemy i rozumiemy i tolerujemy, każdą ilość ale po grze w paintball.

Drugą bardzo ważna zasadą jest maska, o której przypominamy do znudzenia podczas gry! Dla nas możesz biegać w samych stringach i boso, ale maska musi być!

Marker Tippmann replika M4

Tippmann TMC 68 model M4 – coś specjalnego dla osób z pakietem KOMANDOS. Marker stylizowany na amerykański karabinek automatyczny M4. I nie tylko fajnie wygląda. DLS (Dual Load System) pozwala na ładowanie tradycyjne lub z magazynku, system bez-wężykowy, konstrukcja bazująca na rozwiązaniach z Tippmanna 98 i Cronusa z boltem in-line. Szyny montażowe PIcatinny i regulowane przyrządy celownicze. 5-stopniowa regulacja kolby, lufa 12-calowa z gwintem A5 i uchwyt na pas. A w komplecie 2 magazynki.

Mundury paintballowe

Na naszych polach spotkacie 3 rodzaje mundurów.

MUNDURY POLSKIE
MUNDURY NIEMIECKIE
INSTRUKTORZY

Zasady bezpieczeństwa

Czy Paintball jest bezpieczny?
Czy paintball boli?

Odpowiedź na powyższe pytania jest bardzo prosta.
TAK paintball jest bezpieczny i mocno nie boli jeśli uczestnicy przestrzegają zasad bezpieczeństwa podczas gry w paintball.

Planujesz lub zostałeś zaproszony pierwszy raz na paintball? Nie ma strachu!
Zapoznaj się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

Paintball jest grą zespołową polegającą na oddawani do przeciwnika strzałów kulką paintballową – i tu pojawia się zagrożenie. Przy nie zachowaniu zasad bezpieczeństwa można stracić oko lub na ciele pozyskać ładne krwiaki. Ale jeśli tylko będziecie przestrzegając zasad bezpieczeństwa podczas gry w paintball, każdy wróci zadowolony i naładowany pozytywną dawką adrenaliny!

1. Po pierwsze primo – Załóż maskę, po drugie maska i co najważniejsze na polu paintballowym to MASKA, MASKA i jeszcze raz maska.

Po szkoleniu otrzymasz od nas cały niezbędny sprzęt do gry, a także maskę.
Maskę zakładamy zaraz po wyjściu ze strefy bezpiecznej jaka jest wytyczona wokół wiat.
Maskę zdejmujemy nie zaraz po trafieniu ponieważ kulki cały czas latają wokół, lecz dopiero w strefie bezpiecznej po zejściu do wiaty.

PAMIĘTAJ!!!  W CZASIE GRY MASKĘ MASZ ZAWSZE NA GŁOWIE.

Nasze pola paintballowe podzielone  są na plansze do gry i strefy bezpieczne. Strefa bezpieczna, to strefa gdzie są nasze wiaty, ławki, stoliki – miejsca wyznaczone do dotlenienia płuc czyli palarnie. Strefa gry to właśnie tam prowadzone są scenariusze paintballowe i trwa zacięty bój.  W wielkim skrócie: Przed wejściem do strefy gry jeszcze w strefie bezpiecznej, zakładasz maskę i nie zdejmujesz jej aż do zejścia do strefy bezpiecznej.

Wzajemna kontrola
Jeśli zauważyłeś, że któryś z kolegów zdjął maskę, natychmiast zwróć mu uwagę.
NIGDY ALE TO NIGDY NIE ZDEJMUJ MASKI NA POLU GRY.

2. Zabezpieczenie markera

W markerach paintballowych w celu bezpieczeństwa stosujemy aż 3 rodzaje zabezpieczeń

  • zabezpieczenie lufy – barrel bag (materiałowy woreczek zwany kondomem) lub zatyczka
  • blokada spustu (fabrycznie wbudowane do markera paintballowego)
  • paluszek  (nigdy nie trzymamy palca na spuście nawet jak jesteśmy pewni że karabinek jest zabezpieczony oraz że nie mamy kulek)

3. Zakaz strzelania strefie bezpiecznej (we wiatach i ich okolicy)

W strefach bezpiecznych są uczestnicy, którzy odpoczywają, przecierają maski, lub czekają na kolejny scenariusz i w tym momencie wszyscy uczestnicy tam są bez masek biorąc marker w dłoń i wykonując przypadkowy strzał można zrobić duży bałagan, a nawet pozbawić kogoś oka. Marker w strefie bezpiecznej- wchodzisz do strefy z nim odkładasz na stół, dosypujesz kulek, bierzesz go przy ponownym wyjściu na scenariusz. Resztę go nie dotykamy.

4. Odstęp czyli bezpieczna odległość

Na polu gry w paintball zachowujemy bezpieczną odległość strzału jest to 5m. Nie strzelamy do uczestników z mniejszej odległości niż 5m wtedy ból jest już mocno odczuwalny. Oczywiście nie mierzymy miarą itp.  Jest to przybliżona odległość. Jeśli jesteś już na tyle blisko poinformuj swój cel głosem że został trafiony , wtedy uczestnik drużyny przeciwnej podnosi dłoń do góry sygnalizując w ten sposób trafienie i już nie oddajesz strzału w jego kierunku.

5. Nie strzelamy w niebo, na oślep, i jeśli uczestnik jest bardzo daleko! A także Nie strzelamy prze małe otwory i szczeliny

Strzelanie na ślepo nie ma sensu. Marnujesz kulki, których może Tobie zabraknąć w późniejszej fazie rozgrywki, zdradzasz swoje położenie na arenie paintballowej.

Jeśli w przeszkodzie występują małe szczeliny, przerwy w konstrukcji przeszkód, że mieści się tam tylko lufa – wtedy tymi otworami nie strzelamy ponieważ jest to nie w porządku do przeciwnika. Otwór jakim możemy strzelać nie powinien być mniejszy niż ludzka głowa.
Wtedy szanse są leko wyrównane, lecz jeśli Ty jesteś za zasłoną to i tak masz większą przewagę niż przeciwnik

6. Trafienie – jeśli zostałeś trafiony podnosisz rękę w górę.

Po trafieniu – NIE ZDEJMUJ MASKI!
Podnosisz rękę w górę i najkrótszą drogą schodzisz do strefy bezpiecznej omijając  strefę walki, cały czas z podniesioną ręką i maską na głowie.

7. Alkohol
Wiemy jak bardzo cierpicie jeśli instruktorzy zakazują spożycia alkoholu podczas gry.
Są dwa powody zakazu spożywania alkoholu przed i podczas gry:
1. Alkohol + bezpieczeństwo nie idzie w parze, osoby które będą pod wpływem alkoholu niestety nie zostaną dopuszczone do gry.
2. Po alkoholu nie ma fajnej zabawy a na tym najbardziej nam i Wam zależy.

Podsumowanie – bezpieczny paintball

Pamiętaj, że bezpieczeństwo podczas paintballa zależy od Ciebie, jak i od Twoich towarzyszy. Jeśli widzisz, że ktoś w strefie bezpiecznej odłożył marker bez zatyczki, lub nie zabezpieczył spustu lub zdejmuje maskę na polu gry – natychmiast lub tez nie zwłocznie  zwróć mu uwagę. Paintball to świetna  forma rozrywki i zabawy ale musi być spełnione minimum 6 zasad bezpieczeństwa. Podczas gry w paintball dodatkowo nad uczestnikami czuwają nasi instruktorzy. Przed każdą grą, nawet jeśli już byliście na paintballu, każdy gracz zostanie przeszkolony.
I co najważniejsze załóż Maskę na polu gry!!! I będzie ok

Czy paintball boli i jest bezpieczny?

Pytanie, czy paintball boli, jest częste wśród nowych graczy. Odpowiedź jest prosta: przy zachowaniu zdrowego rozsądku i strzelaniu z dystansu powyżej 5 metrów, uderzenia są wyczuwalne, ale niebolesne. Jednak strzały oddane z bliższej odległości mogą być bolesne, a z bardzo bliska mogą nawet powodować siniaki i wyraźne ślady na skórze.

Jak boli Paintball?

Bezpieczeństwo podczas gry!

Podczas naszych imprez paintballowych najważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo.

Dlatego podczas gry nie tolerujemy spożywania alkoholu. Alkohol szanujemy, rozumiemy i tolerujemy, każdą ilość ale po grze w paintball.

Drugą bardzo ważna zasadą jest maska, o której przypominamy do znudzenia podczas gry! Dla nas możesz biegać w samych stringach i boso, ale maska musi być!

SZCZEGÓŁOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA znajduję się na dole strony

Dodatki do paintballa i dodatkowe opcje

Paintball kawalerskie z noclegiem: więcej w naszej zakładce noclegi

  • OGNISKO
  • GRILL
  • KOSZULKA
  • NOCLEGI
  • DODATKOWE ATRAKCJE

Nasi klienci trafiają do nas z całej Polski

Paintball Poznań, Paintball Kalisz, Paintball Pleszew, Paintball Ostrów, Paintball Środa Wielkopolska, Paintball Leszno, Paintball Gostyń, Paintball Wrocław, Paintball Września, Paintball Brodowo, Paintball Jarocin, Paintball Śrem, Paintball Gniezno,

Do tego zapraszamy na profesjonalne szkolenia strzeleckie z broni ostrej.