Kompleksowo organizujemy pikniki, festyny, zloty

Kompleksowo organizujemy pikniki, festyny, zloty

Gdy przychodzi ciepła wiosna i potem lato, to aż chciałoby się wyjść z rodziną na festyn. Albo duży piknik, a tam rozerwać się nieco i posłuchać dobrej muzyki. Mamy dobrą wiadomość, organizujemy tego rodzaju przedsięwzięcia. I jesteśmy w stanie przygotować taką imprezę zarówno festyn w małej miejscowości jak i duży event na wolnym powietrzu. Jako organizatorzy różnych, także nieco innych imprez, mamy już spore doświadczenie. Dodatkowo, aby uświetnić całą zabawę pośredniczymy także w załatwianiu zespołów muzycznych, nagłośnienie, ochrona, atrakcje, jedzenie.

Zamawiasz u nas i robimy to kompleksowo.

Ty niczym się nie martwisz.

Ustawienie sceny i nagłośnienie

Ustawienie sceny i nagłośnienie

Pikniki, festyny i zloty nie mogą obyć się bez sceny. Scena, to taki rodzaj podestu, na którym może występować zespół muzyczny, który zaprosicie. Ale także regionalne zespoły, jeśli takie macie w swoim regionie. My posiadamy swoje 2 mobilne sceny na wynajem. Tak samo jak odpowiednie nagłośnienie, aby występy były lepiej słyszalne, na całym obszarze, na którym trwa festyn.Wynajmujemy sceny na różne okazje pikniki, festyny, dożynki. Wiemy jak wszyscy dziś są zapracowani, a przełożony karze Tobie zorganizować imprezę. Zadzwoń po scenę, artystę, poszukaj sprawdzonych toy-toy, katering – atrakcję . mnóstwo osób do spięcia w całość – dzwonisz do nas i to już wszytko ustalasz tylko z nami.

Pikniki, Festyny , zloty w Wielkopolsce.
Pikniki, Festyny , zloty w Wielkopolsce.
Piknikowa atmosfera

Piknikowa atmosfera

Podczas imprez ważne aby było dużo atrakcji, stoliki gdzie można usiąść całość wkomponowana w ładne otoczenie. Wszystko tworzyło jedną całość. Chcesz zrobić piknik firmowy lub prezentację produktu, samochodu – nowej maszyny, czy też imprezę dla klientów – dzwoń pomożemy.

Zloty, zgrupowania

Chętnie pomagamy w organizacji imprez plenerowych typu zloty miłośników aut, zloty motocyklowe. Wszelkiego rodzaju zloty miłośników surwiwalu, bushcraftu, miłośników długiej brody, a także zloty fanów gwiezdnych wojen.

Zloty, zgrupowania
Zloty motocyklowe

Ochrona to ważna sprawa

Posiadamy także kadrę, która może sprawować ochronę nad Waszą imprezą, tak aby nikt nie zakłócał porządku. Bywa, że po spożyciu znacznych ilości alkoholu, niektórzy szukają zaczepek. Poza tym, im większa ilość uczestników, tym większa liczba ochroniarzy jest wymagana przepisami prawa. Dla nas to nie problem zorganizować ochroniarzy, tak aby byli oni rozpoznawalni. Posiadamy odpowiednie stroje i przeszkolony personel. Z nami z pewnością poczujecie się bezpieczni.

Ochrona imprez plenerowych.
Ochrona imprez plenerowych.

Dmuchańce i atrakcje dla dzieci i dorosłych

Dmuchańce to wspaniała zabawa dla dzieciaków, takie zamki dmuchane, na których można zjeżdżać, skakać itp.. Możemy także postawić dmuchańce dla dorosłych.
Albo inne atrakcje, takie jak kolejki, urządzenia gdzie można sprawdzić siłę wykopu lub moc uderzenia pięścią. Wypróbować swoje siły na mogilnej ściance wspinaczkowej, czy też podczas zawodów strzelecki z łuku lub karabinka pcp. Wszystkie atrakcje dobieramy do rodzaju i stylu imprezy.
Proponowane atrakcje:

  • Dmuchańce dla dzieci i dorosłych

  • Urządzenia typu kopacz, bokser

  • Mobilna strzelnica

  • Ciężki dym

  • Wytwornice piany

  • Kolejka dla dzieci

  • Stoiska z watą i kukurydzą

  • Stoiska z rol barami dla piwa

  • Stoiska z jedzeniem

Kilka fotek z naszych imprez

Jak braknie nam możliwości to ściśle współpracujemy z firmą Robimy Imprezy