NOCLEGI

Spotkania integracyjne czy pozostałe e venty – np. urodziny, wieczory panieńskie lub kawalerskie –to czas, który pragniemy przeżyć beztrosko, bez presji czasu. Celebrujemy każdą chwilę spędzaną w gronie współpracowników lub przyjaciół. A po emocjonujących rozrywkach chcemy odpocząć, wymienić się wrażeniami, zrelaksować, a także uczcić wspólnie dzień pełen aktywności. Takie spotkania mogą potrwać się do późnych godzin, dlatego uczestnikom imprez organizowanych przez Camp Formoza oferujemy możliwość skorzystania z noclegu niżej wymienionych lokalizacjach.

 

BAZA NOCLEGOWA WOLA KSIĄŻĘCA k. JAROCINA

podkr

W bazie noclegowej w Woli Książęcej koło Jarocina, nasi goście mogą skorzystać z noclegu dla 40 osób, na rozległym terenie idealnym do przeprowadzenia różnego typu imprez plenerowych takich jak spotkania firmowe, pikniki, festyny,złoty, zjazdy, zawody rożnego typu, urodziny, wieczory kawalerskie
i panieńskie. Na wyspie położonej na 3-hekarowym terenie zalewowym znajduje się zadaszony obiekt imprezowy, który pomieści nawet 500 osób. Nieco dalej, skąd rozciąga się malowniczy widok na zalew, usytuowana jest wiata do imprez na 100 osób. W okolicy znajdują się lasy, idealne do przeprowadzenia gier terenowych czy podchodów oraz pole do paintballa. Na naszym terenie znajduje się plac zabaw, scena do występów artystycznych oraz wyznaczone miejsca do rozpalenia ognisk i stanowiska grillowe. Współpracujemy z hotelem oddalonym o ok. 3 km od bazy noclegowej, gdzie obsługa przygotowuje nam
i dostarcza na miejsce wyśmienitą kuchnię. Podczas imprez teren oddajemy do Państwa wyłącznej dyspozycji. Jeśli liczba gości chętnych do pozostania na noc przekracza możliwości naszej bazy, mamy możliwość zorganizowania noclegu w warunkach polowych lub noclegu pod tzw. „gołym niebem”.

noclegi1 noclegi3

 

BAZA NOCLEGOWA k. ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ

podkr

W okolicach Środy Wielkopolskiej, w malowniczym i zacisznym zakątku w pobliżu dojazdu do trasy katowickiej, oddajemy do dyspozycji naszych gości położony na terenie 8-hektarowego parku dwukondygnacyjny budynek na 70 miejsc noclegowych z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z prysznicem i tv, salą szkoleniową. Sąsiadująca z naszym obiektem restauracja hotelowa serwuje pyszne posiłki.
W odległości 800 metrów od bazy znajduje się pole paintballowe, a w okolicy przebiegają trasy off-roadowe.
Po wyczerpującym dniu nasi goście mogą spotkać się przy ognisku lub zorganizować grilla.
Doba hotelowa nie podlega u nas sztywnym regułom i może się kończyć o umówionej uprzednio, późniejszej godzinie.

no3

no2

 

DWOREK BRODOWO k. ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ

podkr
Hotel z restauracją  całość otoczona 8 hektarowym parkiem staw rybny i wiele innych atrakcji.