Kajaki

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej formy wypoczynku takiej jak wynajem kajaków  na rzekach Warta i Prosta lub na dowolnym akwenie wyznaczonym przez Was gdzie można pływać.
Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i sprawimy, że spływ z Nami będą Państwo wspominać przez długie lata.

Po zakończeniu spływu jest możliwość zorganizowania wspólnego ogniska przy którym,
będzie mogli powspominać Waszą wyprawę wodną lub przy dłuższych spływach rzeką wartą i prosną
oferujemy rację żywnościowe podgrzewane chemicznie ciepły posiłek w 15 minut.

Najkrótsze trasy kajakowe mają ok 1,5h, a najdłuższe  nie mamy limitu dopóki starczy sił.

 

KAJAK VISTA PERCEPTION

podkr
Oferujemy Państwu bezpieczne i wygodne kajaki turystyczne Vista Perception.

Kajak przeznaczony dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Idealny na długie kilkudniowe wyprawy czy jednodniowy relaks. Znakomity na wyprawy rodzinne. Szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych. Zalecany na: rzeki i jeziora.
Plusy kajaków Vista:
Polietylen – bardzo wytrzymały materiał, niewielka waga, duża wytrzymałość, dobra zwrotność, niezatapialność, otwarty kokpit, który zapewnia dużo miejsca, ułatwiający wchodzenie  i wychodzenie,  bardzo wygodne miękkie i wyprofilowane siedziska z regulowanym  oparciem, opływowy kształt, który pomaga sunąć gładko po wodzie, podłużne wgłębienia w dnie kajaka poprawiają sterowność podczas płynięcia, wielkość kokpitu i przesuwane fotele – umożliwiają  wygodne pływanie wraz z dodatkowym małym pasażerem, specjalne uchwyty na dziobie i rufie ułatwiające  przenoszenie kajaków. Wszystkie te zalety znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo podróży o czym mieli okazję przekonać się nasi klienci.


Zapewniamy transport sprzętu na miejsce wynajmu i odbiór z końca spływu.