Kajaki, spływ kajakowy,

to wspaniała atrakcja dla każdego, kto lubi przygody. Można go zamówić zarówno na imprezę integracyjną, jak również na wieczór panieński lub kawalerski. Dla miłośników spędzania czasu w plenerze, mamy coś naprawdę ekstra, czyli spływ kajakowy. To coś, co łączy w sobie trochę survivalu, ale także przyjemność podróży po wodzie. A także zapewnia możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Okazuje się, że to może być doskonały wybór na wiele okazji. Zarówno wieczory panieńskie, jak też i kawalerskie. Ale tak samo przydatne może się okazać zorganizowanie imprezy integracyjnej, właśnie z udziałem kajaków.

Zachęcamy do skorzystania z naszej formy wypoczynku takiej jak spływ kajakowy. Ze swojej strony oferujemy wynajem kajaków oraz spływ z Nami na rzekach Warta i Prosta. Możemy się także umówić na dowolnym akwenie wyznaczonym przez Was gdzie można pływać. Jesteśmy elastyczni, dlatego dostosujemy się do Waszych oczekiwań. Podoba nam się to co robimy, a spływ kajakowy, to jedna z fajniejszych imprez. Jej bezpiecznie przeprowadzenie jest niezwykle ważne, dlatego mamy wykwalifikowaną kadrę osób, która doskonale zna tereny na których biegną trasy kajakowe. A ponadto, udzielany także na początku wskazówek, odnośnie tego, co można robić w kajakach, a czego robić się nie powinno.
Oraz przeprowadzamy szkolenie.

Zapewniamy transport kajaków

Dodatkowo, zapewniamy transport kajaków nad rzekę oraz z miejsca zakończenia. A także oferujemy transport uczestników na start i metę wygodnymi busami. Mamy spore doświadczenie w tym, co robimy.

Wiemy, jakie zagrożenia niesie za sobą pływanie kajakami. A także jak postępować, aby kajak nie wywrócił się przypadkiem. Przed rozpoczęciem spływu udzielamy potrzebnych instrukcji wszystkim uczestnikom spływu. Kajaki dowozimy do miejsca przeznaczenia.

Dajemy także możliwość po zakończeniu spływu na zorganizowania wspólnego ogniska. Będzie wtedy można powspominać wyprawę wodną kajakami. A te obfitują w różne ciekawe, a czasem też nieco bardziej ekstremalne historie. Przy dłuższych spływach rzeką Wartą i Prosną oferujemy także rację żywnościowe. Mamy sposoby na to, aby był to ciepły posiłek w 15 minut. Stosujemy podgrzewanie chemicznie dobrze znane miłośnikom survivalu. Na wieczór dajemy też możliwość rozbicia namiotów, które posiadamy w swojej ofercie. Tak, aby było można miło spędzić czas blisko natury.

Dodatkowo możemy wypożyczyć namioty i cały niezbędny sprzęt biwakowy
Lub możecie poczuć trochę więcej adrenaliny i wieczorem wybudować własnoręcznie szałas.
kajaki, spływ kajakowy

Dodatkowo dysponujemy kilkoma ciekawymi miejscami noclegowymi zarówno, przy samej rzece gdzie można rozbić namioty lub poczuć trochę adrenaliny związanej z survivalem. I miejsca z domkami trochę dalej od rzeki gdzie możemy Was podwieźć.

TRASY I CZASY NA RZECE WARTA I PROSNA gdzie najczęściej pływamy. Kajaków raczej nam nie braknie nawet jeśli naszych było by mało mamy także zaprzyjaźnione firmy takie jak kajaki Żerków
Najdłuższy z odcinków na naszym terenie jaki obsługujemy w zależności od kondycji, trzeba przyjąć cały dzień spływu jest to odcinek Pyzdry – Kotowo – nie które ekipy robią to od 8 do 10h. Najkrótsze trasy mają ok 1,5h. Pływamy także Prosną ale zależy od stanu poziomu wody w rzece.

Kajaki to też nasza pasja pływamy zarówno zimą, jak i organizujemy najróżniejsze akcje.

Zimowy wypad kajakami
Zrobiliśmy małe wyzwanie przepłynęliśmy prawie całą Warte ok 800 km w 14 dni
Zimowy wypad kajakami

Kajaki, przeznaczone na spływ kajakowy, których używamy są przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. A wykonane zostały z polietylenu, co zapewnia im jednocześnie dużą wytrzymałość i małą wagę. Dzięki temu stał się on idealny zarówno na jednodniowy relaks jak również na długie kilkudniowe wyprawy. To model, który jest szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych. Łatwo można go przenosić z miejsca na miejsce, szczególnie tam, gdzie konieczna jest przeprawa pieszo.
 
Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę na wodzie? To z całą pewnością może się to okazać dla Ciebie dobrym wyborem. Gdyż wiosłowanie w kajaku ma działanie terapeutyczne. Nawet jeśli jest się tylko pasażerem. I dopiero nabiera się umiejętności obchodzenia się z kajakami. Tam znaczenie może mieć każdy ruch. A zbyt gwałtowne zachowania, mogą skończyć się źle. Albo kolizją z innymi uczestnikami, albo wywrotką, która jest równie niebezpieczna, co kolizja.
 
Przydatne umiejętności, które mogą okazać się pomocne przez całe życie. To między innymi, posługiwanie się kajakiem, tak aby nie wyrządzić sobie krzywdy, a także nie uszkodzić sprzętu. Dodatkowo to nauka samodzielności i radzenia sobie w trudnych warunkach. Czasem nie tylko pogodowych, ale także szybkim prądem rzecznym, czy na przykład koniecznością przeprawiania się na inny odcinek pieszo, a w dodatku z obciążeniem.
 
Pomysł na wieczór panieński
Kiedy dziewczyna żegna się ze stanem wolnym. Zazwyczaj ma ona perspektywę, tego że zostanie nie tylko żoną, ale także być może w przyszłości matką. O ile nie spodziewa się już dziecka, to organizacja wycieczki na spływ kajakowy wraz z koleżankami, może być doskonałym pomysłem. Gdyż takie wspólne harce, mogą pozostać w pamięci na wiele lat. Zwłaszcza jeśli na przykład koleżanki, nie będą miały możliwości tak samo często spotykać się, jak za czasów jej wolnego stanu. Bywa, że kobieta po ślubie zmienia miejsce zamieszkania, czasem nawet na inny region świata. A wieczorem po spływie możecie wynająć salę na imprezę z wygodnymi lożami oraz bilardem zrobioną w stylu mini klubu. Wynajmij Party House