IMPREZY INTEGRACYJNE

SPRAW ABY TWOI PRACOWNICY LUBILI SWOJĄ PRACĘ ….

podkr

Imprezy integracyjne z Camp Formoza to przede wszystkim udana impreza, dawka adrenaliny, oderwanie się od codzienności i jednocześnie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Tego właśnie potrzebują Twoi pracownicy. U nas naładujecie baterie i będą jeszcze bardziej wydajni. Podczas naszych imprez poznają się wzajemnie oraz Ciebie z innej strony i dzięki temu wszystkim Wam wspólnie będzie się dużo lepiej współpracować. Zanim zostałeś w swojej firmie osobą, która jest odpowiedzialna za innych, sam dostrzegałeś, jak bardzo ważny jest aspekt towarzyski i integracyjny.  Pracownicy dowiedzą się że nie tylko jest ważna praca ale i także relaks i wypoczynek. O wiele dłużej to zapamiętają niż premię finansową i wspomnienia częściej wracają jak np, przeglądanie zdjęć lub wspominanie tego co się wydarzyło podczas imprezy.

Najlepiej to zrobić – organizując prawdziwe imprezy integracyjne razem z Camp Formoza.

Nasza firma organizuje kompleksowo imprezy od propozycji hoteli przez menu aż do najdziwniejszych atrakcji.
Jak mówią nasi pracownicy ogranicza nas tylko wyobraźnia i budżet klienta.

Imprezy integracyjne organizujemy w oparciu o nasze zaplecze hotelowe w okolicy Poznania, Środy Wlkp. Jarocina  i Gdyni, a także w miejscach wskazanych przez klienta. Robimy  rekonesans i przedstawiamy klientowi co w okolicy możemy zorganizować. Aby było ciekawie, bezpiecznie i zgodnie z prawem.

Atrakcje jakie czekają na Państwa podczas imprezy  to między innymi:

Paintball 

Strategiczna gra zespołowa zapewniające świetną zabawę. Posiadamy mobilne pole paintballowe otoczone wysoką siatką dla bezpieczeństwa uczestników, które możemy rozłożyć praktycznie w każdym miejscu. Ponadto posiadamy dodatkowo dwa pola stacjonarne przy których także można zorganizować taki piknik. Paintball to niebanalny sposób na spędzanie wolnych chwil i rozładowanie gorszych emocji. To gra, w której umacnia się więzi oraz zaufanie i bardziej integruje się z grupą. Jest to niewątpliwie połączenie aktywnego wypoczynku z możliwością na przeżycie nowej, bardzo ciekawej przygody. To gra, w której nie liczy się najbardziej siłą mięśni, gdyż zwycięstwo ugruntowane musi być silnie w głowie. W trakcie tej zabawy szczególne znaczenie ma zdolność logicznego myślenia oraz rozsądnego podejmowania decyzji. Liczy się tutaj też kreatywność, zręczność, zrozumiałość, pomysłowość oraz zdolność do podjęcia szybkiej i trafnej decyzji, analizowania sytuacji a także przemieszczania się w terenie. W tej grze każdy łatwo może stać się przywódcą oraz liderem całej grupy. Gra zapewni całej grupie świetną zabawę i dodatkowo bardziej spoi ze sobą cały zespół.

Strzelnica mobilna 

Strzelnica mobilna o długości toru 10-50 m wygrodzona siatką ochronną. Rozstawiamy  ją na naszych obiektach lub w miejscach wyznaczonych na piknik. Strzelnica taka sprawdza się jako dodatek przy organizacji imprez plenerowych gdzie będziecie mogli postrzelać do tarcz, celów, figur pod okiem naszego instruktora. W skład strzelnicy wchodzą: stanowiska z bronią pneumatyczną krótką i długą, karabinek i pistolet ASG, markery paintballowe, wiele różnych figur strzeleckich oraz dodatkowo stanowisko łucznicze.Dzięki nam każdy gość będzie mógł sprawdzić się w konkurencji celnościowej, używając naszej mobilnej strzelnicy. Nasz sprzęt cechuje się pełnym profesjonalizmem. Każde urządzenie pochodzi z produkcji profesjonalnej firmy, które w bardzo realny sposób odzwierciedla strzelanie z ostrej amunicji. Jest odpowiednio przystosowany również dla osób, które wcześniej nie korzystały z takiej atrakcji. Jest to zabawa całkowicie bezpieczna, ponieważ przy każdym stanowisku czuwa nasz instruktor. 

Mini Off Road  

Samochodowa jazda  po wyznaczonym  torze. Konkurencje techniczne w pojazdach o napędach 4×4. Ta atrakcja to całkowicie bezpieczne doświadczenie. Przebiega pod opieką naszego instruktora, który w pełni czuwa nad bezpieczeństwem. Każdy pojazd jest tak skonstruowany, aby mógł go poprowadzić każdy kierowca. W samochodzie znajdują się odpowiednie fotele, pedał hamulca, dźwignia gazu oraz mechanizmy, dzięki którym będzie można dostosować prędkość przejazdu do wieku i możliwości uczestnika.

Team building

Różne konkurencje sprawnościowe, dzięki którym można sprawdzić swoje predyspozycje w  zespole. Te konkurencje stanowią kwintesencję każdej imprezy integracyjnej. Prostym sposobem pozwalają wymusić na uczestnikach współpracę w celu uzyskania celu odgórnie określonego. Są one zawsze zaplanowane w taki sposób, aby nie było możliwe zrealizowanie ich w pojedynkę. Aby uzyskać zadowalający rezultat, trzeba też wcześniej ustalić plan działania, co prowadzi do wyłonienia się z grupy przywódców. Konkurencje teambuildingowe zawsze są połączeniem dobrej zabawy, radości oraz współpracy, co prowadzi do polepszenia wzajemnych relacji grupy. Spora część konkurencji tego typu powoduje, że trzeba własne bezpieczeństwo przekazać w ręce całego zespołu.

Strong Men 

Konkurencje siłowe i wytrzymałościowe w których można sprawdzić swoje możliwości indywidualnie i drużynowo. Są to zawody o dużym stopniu współzawodnictwa, dostarczające ogromną dawkę śmiechu. W każdej konkurencji udział bierze osoba wytypowana przez cały zespół. 

Casyno mobilne  

W zależności od ilości uczestników mają Państwo do dyspozycji: obsługę krupierów, stół do ruletki, stół do black jacka, trzy stoły do pokera. Nasze stoły służą jedynie do prowadzenia zabaw i konkursów, nie są urządzeniami hazardowymi. Casyno mobilne to bardzo ciekawe urozmaicenie każdej imprezy integracyjnej. Świetnie wzbogaca zabawę niezależnie od okoliczności. Nasza firma posiada spore doświadczenie, które pozwala przygotować dla klientów ciekawe gry i konkursy, zapewniając niezapomnianą zabawę!

Mistrzostwa w piłkarzyki 

Stoły do piłkarzyków to atrakcja w której zawodnicy mają okazję sprawdzić swą zręczność i refleks. W turnieju na 3 stołach może uczestniczyć 12 zawodników, na 6 stołach – 24 zawodników na 12 stołach – 48 zawodników. Wszystko pod zadaszeniem z namiotów. Dla najlepszych okolicznościowe puchary oraz dyplomy. Nasza firma zajmuje się kompletną organizacją mistrzostw w piłkarzyki. Każdy stół, jakim dysponujemy jest profesjonalnie wykonany i świetnie sprawdzi się w tego typu zwodach. Jest to rywalizacja, która doskonale nada się podczas imprez integracyjnych.

Turniej darta

W naszej ofercie mamy także organizację Turnieju Dart’a w plenerze. Turniej w Darta to znakomita atrakcja dla większej grupy osób. Przy jednym automacie może grać do 8 osób. Dla zawodnika, który osiągnie najlepszy rezultat przygotowany jest puchar. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca wręczamy dyplomy. Jest to bardzo znana i popularna gra, która nie ma żadnych ograniczeń. Atrakcja ta może być połączona z innymi konkurencjami bądź może być typowym firmowym turniejem w darta. Gra ta dostarczy uczestnikom mnóstwa radości, pozytywnie wpłynie na relacje w zespole oraz umocni więzi między pracownikami. 

Gigantyczne piłkarzyki

Propozycja zabawy dla miłośników piłki nożnej. Uczestnicy zostają podzieleni na drużyny. Każdy z zawodników jest przymocowany do poprzeczek ograniczających ruch. Sędzia dba o prawidłowy przebieg meczu. Ze względów bezpieczeństwa gramy na trawie, a zawodnicy grają na boso. Zwycięska drużyna otrzymuje pamiątkowe dyplomy. Przebieg tej gry zaplanowany jest w sposób, który wymaga pracy w zespole, co spowoduje szybką integrację grupy i dostarczy dużo śmiechu oraz zabawy.  

Sprężynująca lina  

To atrakcja przeznaczona dla dwóch osób, które zostają przypięte do sprężystej gumy. Zadaniem zawodników jest przyczepienie poduszeczki na rzep do wewnętrznej krawędzi toru. Należy to zrobić jak najdalej od punktu startowego. Liny kurczą się a zawodnicy często są ściągani na pozycję początkową. Tor po którym poruszają się zawodnicy jest dmuchany i nie zawiera żadnych ostrych elementów co zapewnia amortyzację wszelkich upadków i bezpieczną zabawę. Zwycięzca rywalizacji otrzymuje pamiątkowy puchar i dyplom. Atrakcja ta to połączenie dobrej zabawy i rywalizacji sportowej. Jest bardzo widowiskowa i zyskuje mnóstwo kibiców. Każdemu uczestnikowi dostarcza niecodziennej rozrywki.

Cymbergaj  

To urządzenie dla dwóch osób. Gra w cymbergaja polega na uderzeniu specjalną paletką w plastikowy krążek, który należy wbić do bramki przeciwnika. Krążek porusza się po gładkim polu usłanym małymi otworami, przez które uchodzi powietrze, dzięki temu utrzymuje się nad powierzchnią stołu i może osiągać wysoką prędkość podczas uderzenia. Jest to rozrywka dla dwóch osób, wymagająca dużej zręczności i refleksu. Zwycięzca konkursu otrzymuje puchar i dyplom. Z zabawy tej bardzo często korzystają uczestnicy imprez firmowych, zapewniając sobie dodatkową atrakcję. 

Urządzenia rekreacyjne 

Nasza propozycja to różnego rodzaju urządzenia rekreacyjne takie jak zjeżdżalnie, trampoliny, piłki które sprawdzają się na  firmowych piknikach dla całej rodziny.

Jeśli……………

chcesz przeżyć z nami niesamowitą przygodę i sprawić, że  piknik firmowy na długo pozostanie Wam w pamięci wybierz ofertę Camp Formozę i zorganizuj u nas imprezy integracyjne w miejscowości Jarocin, Kalisz, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Września oraz Środa Wielkopolska, ponieważ jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, pełnymi pomysłów i znakomitymi organizatorami,  którzy na pewno podołają Waszym oczekiwaniom.

 

Praca to nasz drugi dom. Spędzamy w niej mnóstwo czasu, niekiedy nawet więcej niż z własną rodziną. Często niestety nie mamy na to żadnego wpływu. Zadajmy sobie pytanie, czy chociaż lubimy naszą pracę, czy jest ona dla nas satysfakcjonująca, czy czujemy się tam docenimy i lubiani przez swoich współpracowników. Nie tylko korzyści finansowe są istotne w naszej sferze zawodowej. O wiele łatwiej podąża nam się każdego dnia do pracy, gdy wiemy, że panuje tam miła atmosfera i każdy jest dla siebie życzliwy. Stosunki z naszymi współpracownikami są ważne, ponieważ to z nimi w końcu spędzamy mnóstwo czasu.

Tak naprawdę w miejscu pracy, gdzie każdy pochłonięty jest swoimi obowiązkami, nikt nie ma możliwości bliższego poznania się. Być może panują pewne konflikty ze względu na to, że nie potrafimy porozumieć się w poszczególnych kwestiach związanych z firmą, a później gorzej na siebie spoglądamy. Ale czy jest to warte tego, aby wracać każdego dnia do domu z gorszym samopoczuciem i coraz bardziej nie lubić swojego miejsca pracy? Oczywiście, że nie. Każdy konflikt można rozwiązać, a gdy poznamy bliżej osobę, z którą się nie lubimy, w nieco innych okolicznościach, może się okazać, że to ktoś bardzo podobny do nas, o zbliżonych zainteresowaniach.

Czymś, co jest bardzo ważne w każdej firmie to imprezy integracyjne!

Kiedy najlepiej poznamy osoby, z którymi pracujemy, jak nie podczas imprez we wspólnym gronie? Jesteśmy pewni, że to one pomogą Wam polubić siebie nawzajem, a także ogólnie miejsce pracy. Oderwiecie się przy okazji od wszystkich obowiązków i wspólnie wybierzecie się na zupełnie inny grunt. Wtedy będziecie mieli okazję do tego, by ze sobą porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i zacieśnić więzi. Wszyscy odpoczniecie i przekonacie się o tym, że możecie się wspólnie świetnie bawić.
Jeżeli do tej pory w Waszej firmie nie miała miejsca żadna impreza integracyjna, pora się na nią zdecydować. Oczywiście musi być ona odpowiednio zaplanowana, tak, by każdy się dobrze bawił i powrócił po niej z uśmiechem do pracy. Dobra organizacja wymaga pomysłów oraz czasu, którego pewnie nie macie zbyt wiele. W związku z tym proponujemy Wam, byście zlecili całą organizację naszej firmie. Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Od dłuższego czasu organizujemy różnorodne przyjęcia, imprezy, wycieczki. Za każdym razem opracowujemy ciekawy plan przebiegu i mnóstwo atrakcji. Przygotowujemy profesjonalne imprezy integracyjne na wysokim poziomie. Mamy mnóstwo pomysłów, które za każdym razem staramy się wdrażać, ale jesteśmy też otwarci na propozycje naszych klientów. Za każdym razem, gdy zamawiają oni u nas konkretną usługę – dokładnie rozmawiamy z nimi o ich oczekiwaniach, by mieć pewność, że na pewno trafimy w ich gusta.

Często na takich imprezach oferujemy atrakcje, które wiążą się z grupową współpracą, ale jest to celowe. Podczas nich każdy może sprawdzić swoje dowódcze zdolności, czy umiejętności jeśli chodzi o pracę w zespole. Nie tylko każdy się wtedy do siebie mocno zbliży, ponieważ będzie zmuszony do zespołowej pracy, ale też dzięki nam uczestnicy mogą odkryć swoje zdolności, o których nikt wcześniej nie wiedział – także szef, któremu bardzo może się to spodobać. Tak bardzo, że rola tej osoby w firmie nabierze większego znaczenia.
Wszystkie zespołowe gry oferowane u nas, które polegają na tym, że wspólna współpraca, rozmowa, dążenie do jednego celu – stanowią podstawę, prowadzą do tego, że uczestnicy będą zmuszeni być blisko i po prostu razem działać. To bardzo pomoże w przełamaniu pierwszy lodów i otwarciu się na tych, za którymi w pracy niekoniecznie przepadamy. Oferując w planie imprezy firmowej nasze rozgrywki, dajemy wszystkim równe szanse. Dzięki bliższemu poznaniu się na imprezie zorganizowanej przez nas, sytuacja w Waszym miejscu pracy mocno się poprawi. Z pewnością będzie Wam się chciało już teraz do niej chodzić, bo będzie tam zdecydowanie więcej radości.

Tyle pisaliśmy przed chwilą o grach, które mają tą magiczną moc scalania ludzi, jednak nie wspomnieliśmy, co to dokładnie za gry. Proponujemy m.in. paintball, strzelnicę mobilną, Mini Off Road, Team building, Strong Men, Casyno mobilne, mistrzostwa w piłkarzyki, turniej darta, gigantyczne piłkarzyki, sprężynującą linę, czy też cymbergaj.
Oczywiście oferujemy również oprawę muzyczną wraz ze sceną, nagłośnieniem i oświetleniem.
Sprawujemy dokładny nadzór nad całą imprezą, przedstawiamy jak najlepszy jej program i omawiamy go z Państwem, zapewniamy różnorodne menu i gwarantujemy fantastyczną atmosferę.
Imprezy integracyjne zorganizowane przez firmę Camp Formoza to za każdym razem świetne przeżycie, wypełnione ciekawymi zabawami, grami oraz relaksem na świeżym powietrzu. Podczas nich uczestnicy mają szansę się odprężyć i myśleć jedynie o przyjemnościach.

Jesteśmy bardzo kreatywnym zespołem ludzi, którzy doskonale znają się na organizacji tego typu imprez. Mamy mnóstwo pomysłów, które wdrażamy, zapewniając klientom sporą dawkę najlepszej zabawy.

Dlaczego warto zainwestować w imprezę firmową? Ponieważ integruje zespół, umożliwia bliższe poznanie współpracowników, poprawia relacje między nimi, ociepla wizerunek firmy, motywuje do pracy i przekłada się na lepsze zyski dla firmy. Pracownik, który jest bardziej zmotywowany do pracy, pracuje wydajniej. Wiele takich imprez już zorganizowaliśmy, także coś o tym wiemy! Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu!