Szkolenia surwiwalowe i gry surwiwalowe organizowane przez Camp Formoza dopasowujemy do poziomu zaawansowania oraz potrzeb uczestników.
Zajęcia surwiwalu możemy dopasować zarówno dla rodziny, tak że dla dzieci i młodzieży szkolnej, przez imprezy kawalerskie i panieńskie,
aż do zaawansowanych szkoleń surwiwalowych dla bardziej wymagających oraz wojska innych organizacji.

GRY SURWIWALOWE, SURVIWAL

Organizujemy 1,2 3- dniowe gry i imprezy surwiwalowe.
Zarówno na terenie naszego Campu w Wielkopolsce oraz w Szklarskiej Porębie i Bieszczadach.

Chcesz przeżyć przygodę surwiwalową – lepiej nie mogłeś trafić!

Camp Formoza – Surwiwal – to doświadczeni instruktorzy, nie tylko surwiwalu, a także strzelectwa, pierwszej pomocy, technik linowych, off roadu.
W Camp Formoza nie ma przypadkowych instruktorów. Wszyscy to Pasjonaci militari, surwiwalu, byli i obecni  mundurowi.

Szkolenia survivalowe z elementami bushcraftu( 1,2 lub 3 dniowe w różnych zakątkach Polski)

Organizując szkolenia survivalowe staramy się dopasować ich poziom trudności do poziomu zaawansowania uczestników. Możemy pokazać Wam podstawy, jak i przeprowadzić realistyczną symulację sytuacji, w której elementy survivalu okazują się niezbędne.

Szkolenia organizujemy dla solistów, par, firm, małych lub większych grup zorganizowanych w zróżnicowanym terenie( Słupsk, Bieszczady, Szklarska Poręba, Wielkopolska). W program szkolenia możemy wpleść także wykorzystanie pojazdów terenowych czy włączyć w niego spływ kajakami.

Nasi instruktorzy to nie osoby z przypadku. Posiadają rozległą wiedzę zarówno w zakresie sztuki przetrwania czy bushcraftu, jak i strzelectwie, pierwszej pomocy, technikach linowych czy off-roadzie, a teorię zawsze popierają praktyką!

SURVIVAL

W sytuacji kryzysowej może znaleźć się każdy z nas w mgnieniu oka, a wtedy na pierwszy plan wychodzi wola przetrwania oraz umiejętność radzenia sobie w krytycznych sytuacjach. Musisz wykorzystać wtedy to co masz pod ręką, aby zapewnić sobie podstawowe elementy zapewniające przetrwanie:

  • Ogień
  • Wodę
  • Schronienie
  • Pożywienie

Nie wiesz jak? Zgłoś się do Nas, a Nasi instruktorzy od podstaw wytłumaczą Ci oraz pokażą jak tego dokonać, byś w sytuacji zagrożenia działał pewnie i skutecznie!

Pakiet 1-dniowy:

Obejmuje powyższe podstawy, omówienie zagadnień teoretycznych oraz wykonanie zadań praktycznych jak rozpalanie ognia z pomocą krzesiwa, pozyskiwanie i uzdatniania wody, budowa schronienia z wykorzystaniem płacht biwakowych oraz przygotowanie posiłków.

Pakiet 2-dniowy:

Obejmuje te same elementy co pakiet 1-dniowy, jednak wplatamy w ten program więcej praktyki w zakresie przygotowania i utrzymywania obozowiska( także budowanie schronienia improwizowanego z wykorzystaniem tego co znajdziemy). Ponadto nauczymy Cię jak zbudować prowizoryczny filtr wodny, objaśnimy gdzie szukać i jak pozyskiwać wodę w miejscach gdzie nie występuje w dużych ilościach.

+ Pakiet 2-dniowy możemy rozszerzyć o spływ kajakowy( szczegóły ustalamy indywidualnie z klientem)

 

klik na poniższe foto aby obejrzeć filmik ze szkolenia

 

Nasze podstawowe pakiet surwiwalowe.

 

 

Pakiet zawiera podstawy surwiwalu. W grze zawarte
są podstawowe zagadnienia surwiwalowe :
– ogień
– woda
– schronienie
– pożywienie
Szczegóły ustalamy indywidualnie.

 

 

 

W grze zawarte
są podstawowe zagadnienia surwiwalowe :
– ogień
– woda
– pożywienie
– schronienie (nocleg w improwizowanym schronieniu)
Szczegóły ustalamy indywidualnie.

 

 

W grze zawarte
są podstawowe zagadnienia surwiwalowe :
– ogień
– woda
– pożywienie
– schronienie (nocleg w improwizowanym schronieniu)
Spływ kajakami – wyżywienie
Szczegóły ustalamy indywidualnie.