GRY TERENOWE

Zamknij oczy i sięgnij pamięcią do czasów dzieciństwa. Pewnie tak jak i my stwierdzisz, że to był najlepszy okres w Twoim życiu, a przecież nie miałeś wówczas nic. Nie otaczały Cię smart phony, tablety, komputery oraz konsole do gier. Mimo wszystko dobrze się bawiłeś, mając czasami w ręku tylko patyk, który robił za karabin lub procę w kieszeni. Z naszego dzieciństwa najmilej wspominamy leśne podchody. W erze internetu już nikt tego nie organizuje.

W Camp Formoza pasję zamieniliśmy w pracę i postanowiliśmy robić to co kochamy. Las znamy jak własną kieszeń, specjalnie dla Was postanowiliśmy reaktywować gry terenowe abyście mogli poczuć się jak za dawnych lat. Przygotowaliśmy kilka tras naszpikowanych zadaniami z elementami survivalu.

Podczas naszych rajdów nauczysz się orientacji w terenie. Zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w realnych sytuacjach kryzysowych. Nauczymy Cię jak rozpalać ogień, zdobyć wodę, pożywienie, przygotować schronienie oraz jak nadać sygnały ratownicze. Często spotykamy się z pytaniem czy w razie opadów deszczu mamy przygotowaną jakąś alternatywę. Nasza odpowiedź brzmi NIE. Nasi instruktorzy są przygotowani na każde warunki pogodowe.

Gwarantujemy Wam, że im więcej przeciwności natraficie na swojej drodze, tym więcej się nauczycie i miło będziecie wspominać tę wspaniałą przygodę.


Gra detektywistyczna. Przeniesiemy Was w czasy prohibicji i Waszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki kryminalnej z mnóstwem gadżetów, wskazówek i przedziwnych zwrotów akcji. Mniej wysiłku fizycznego, więcej pracy umysłu i fajnej zabawy.

Gra surwiwalowa polega na wykonywaniu poszczególnych zadań
w danym terenie związanych survivalem. Podczas gry uczestnicy napotkają na zadania takie jak: budowanie obozu i techniki jego zabezpieczania, rozpalanie ognia i przygotowywanie paleniska, zdobywanie i wykonywanie filtrów wody, poruszanie się w terenie za pomocą mapy, busoli, kompasu, szukanie i przygotowywanie pożywienia w lesie, przeprawa w trudnym terenie oraz wiele innych, które trzeba wykonać żeby przejść do następnego etapu. Wszystkie zadania są tak dobierane do scenariusza gry survivalowej żeby tworzyły jedną całość.

 Gra terenowa łączy zagadnienia gry survivalowej, militarnej z małą domieszką elementów z gry na wesoło.
Dodatkowo możemy  urozmaicić grę o zadania z nawigacji, pierwszej pomocy – bardzo realistyczne pozoracje,
zajęcia na linach tyrolka, wspinanie itp..
Podczas gry uczestnicy poruszają się za pomocą:
GPS, MAP, STRZAŁEK I WIELU INNYCH ZNAKÓW NA ZIEMI I NIEBIE.


Gra militarna polega na wykonaniu rozkazu ( danej misji)

Cała gra militarna bazuje na zadaniach związanych z wojskiem, czyli musztrą, różnego rodzaju szkoleniami takimi jak strzeleckie, chemiczne, saperskie, dowodzenie i łączność ( praca po radiu) oraz planowaniem, zapotrzebowaniem sił i środków, stawianiem zadań, dowodzeniem w celu wykonania rozkazu
( wykonania przez zespół danej misji).

Uczestnicy dostają pełne oporządzenie tj. mundury, repliki broni, hełmy, maski p. gaz, odzież ochronną L-2, plecaki, radiostację, rację żywnościowe, granaty dymne i wiele innych przedmiotów potrzebnych do wykonania zadania.  Wszystkie te zadania wplecione są w scenariusz danej misji, którą uczestnicy gry muszą wykonać. Dla niektórych uczestników to przypomnienie czasu spędzonego w wojsku a dla reszty nowe doświadczenie i miło spędzony czas.

gryterenowe1