Mobilna ścianka, Park linowy

Mobilna ścianka, ark linowy, to takie miejsce, w którym znaleźć można całą masę mostów linowych. A także innego rodzaju elementów, które zostały zbudowane z lin. Mogą one w przyszłości stanowić tor przeszkód. Ale także być doskonałym elementem do ćwiczeń, które są w stanie usprawnić kondycję fizyczną. Korzystać z parków linowych lubią nie tylko małe dzieci, które nie zawsze chcą potem, taki park opuścić. Bywa, że niektórzy dorośli czują się w nich świetnie. Zwłaszcza jeśli kładą nacisk na swoją kondycję fizyczną. Ale także lubią wyzwania i chcą sprawdzić siłę swoich mięśni. A także poziom swojego opanowania.

Mobilny Park Linowy

Od roku 2017 do naszej oferty dołożyliśmy atrakcje linowe.
Parki linowe dla dorosłych. Ciekawe przeszkody linowe, którzy nas w takich nie widział. Bardzo często spotykane są w ostatnim czasie na placach zabaw. Czy w wesołych miasteczkach, bo z jednej strony, to fajna atrakcja. Bywa też niebezpieczna nawet dla większych dzieci. Dobrze jeśli na taką atrakcje udamy się z kimś, kto zna się tego rodzaju przeszkodach. Dla dorosłych także istnieją parki linowe. Można tam znaleźć bardzo ciekawe tory przeszkód. Znajdują się tam, zarówno mosty, różnego rodzaju trampoliny, czy nawet takie elementy zwisające. Na, których trzeba się posługiwać siłą rąk, które muszą utrzymać całe ciało. A to nie lada wyczyn, zwłaszcza jeśli chodzi o pokonanie całego odcinka.

Jakie Atrakcję?

Mamy spore doświadczenie w organizacji imprez dla grup zorganizowanych. Ale także festynów wiejskich, gminnych, czy imprez miejskich. Oferujemy możliwość ustawienia parku linowego w dowolnym miejscu w Polsce. Bo mamy świadomość, jak ważna jest mobilność, tego rodzaju atrakcji. Wiele zależy jednak od tego, jakim terenem dysponują zamawiający. Dlatego warto nam podesłać wstępnie zdjęcia terenu, albo określić położenie lokalizacji planowanej imprezy plenerowej.

Jesteśmy w stanie na dobrym terenie przygotować następujące elementy parku linowego:

– zbudowania tyrolki – ( stanowiska do zjazdu na line – maksymalnie na ok 100m)

– stanowisko do wspinaczki na wędkę na mobilnej ściance

– stanowisko do wspinaczki na wędkę na stromych zboczach

– most linowy

– i wiele innych atrakcji linowych i przeszkód do pokonania

mobilna ścianka
mobilna ścianka

Mobilna Ścianka Wspinaczkowa 10- metrowa

Dysponujemy mobilną ścianką wspinaczkową
Dzięki czemu do góry możemy umieścić Baner reklamowy Twojej firmy i czy z tytułem eventu i będzie bardzo dobrze widoczny.
Ścianka ma 4 różne trasy podejścia.
Wysokość na jaką wspinają się uczestnicy to 8m – podczas wspinaczki asekurowani są przez naszych instruktorów,

Zestaw dmuchańcy zarówno dla dzieci jak i dorosłych

W naszej ofercie posiadamy także dmuchańce dla dzieci i dorosłych. Które wspaniale potrafią umilić wydarzenia plenerowe takie jak, pikniki, festyny i wiele podobnych imprez. Tory przeszkód dla dorosłych. Nie tylko dzieci mają wyłączność na dobrą zabawę.

Atrakcje dla dorosłych i dzieci

Dzięki dość sporemu doświadczeniu można powiedzieć, że posiadamy Mobilny Park linowy. A to pozwala ustawiać nam atrakcję zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeśli teren jest dodatkowo nieco spadzisty, tym lepiej dla imprezy. Bo zjazdy na linie cieszą się dużym zainteresowaniem. A dodatkowo wymagają nie lada siły i pewnej ilości odwagi.

Mobilna ścianka

To jedna z takich atrakcji, którą możemy zabrać wszędzie. Tak, aby dać możliwość osobom w każdym niemalże wieku poznać smak wspinaczki. Zamocowane tam liny sprawiają, że nawet większa wysokość staje się bezpieczniejsza. Gdyż doczepiona jest lina asekuracyjna, tak aby w razie czego, nie dochodziło do upadków z wysokości. Pokonywanie ścianki daje mnóstwo frajdy, zwłaszcza jeśli zdobędzie się ścianę za pierwszym razem w dość krótkim czasie. Ale wbrew pozorom, to nie jest takie łatwe i wymaga ćwiczeń.

Dobra zabawa i emocje

Jak da się powszechnie zauważyć, atrakcje linowe, przyciągają wielu chętnych. Bo są w stanie zaciekawić duże grupy osób. Stanowią więc ciekawą atrakcją na imprezach. Dlatego doskonale nadają się na okolicznościowe festyny. Warto jednak postawić na sprawdzony zespół fachowców. Bo tego rodzaju ustawienia wymagają znajomości tematu i przestrzegania zasad BHP. Nie warto jest więc robić ich „po amatorsku”.

Most linowy

Most linowy, to chyba jedna z najbardziej ulubionych atrakcji dla małych i dużych chłopców. Chociaż w ich ślady z pewnością pójdą także małe i duże dziewczynki. Słowem mosty linowe przyciągają wszystkich. Bo liny są cienkie, aby móc po nich swobodnie przejść. Ale jeśli się je odpowiedni zamocuje, a także sprawi, że będą miały dodatkowo coś w rodzaju linowej poręczy. Przeprawienie się przez taki most staje się trochę łatwiejsze. Ale zarazem trudne i wymagające skupienia, odwagi i siły mięśni. Liny zmieniają położenie pod wpływem ciężaru ciała. I można powiedzieć, że trochę się chwieją. Tym większa radość z pokonania takiego mostu, mimo spędzonych na nim chwil grozy.

Całość atrakcji może być częścią imprezy firmowej lub festynu.
Dodatkowo możemy poprowadzić szkolenie surwiwalowe, lub zajęcia strzeleckie z ekipą rekrut.eu.