PAINTBALL

 

Naszą pasją jest paintball, którym przez lata naszej działalności udało nam się zarazić kilka tysięcy uczestników, na zbudowanych
przez nas torach wystrzelono tysiące kulek. Organizowane gry staramy się tworzyć w oparciu o oryginalne i sprawdzone scenariusze,
które w pełni angażują wszystkich uczestników. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwają wyspecjalizowani instruktorzy.
Nasi instruktorzy to w większości miłośnicy militariów, byli pracownicy służb mundurowych. Jako jedni z nielicznych możemy
pochwalić się wizytami instruktorów z GROMU i FORMOZY.

paintball

Obserwacja graczy oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć prawdopodobnie dwa najlepsze tory do gry w Wielkopolsce.
Jeśli chcecie poznać smak zabawy, jaką jest paintball, Kalisz, Poznań, Ostrów Wielkopolski to miasta, w pobliżu których organizujemy
tę znakomitą i pełną emocji rozrywkę. Rozgrywka toczy się na kilku hektarowych terenach, zaprojektowanych w stylu militarnym.
Znajdziecie na nich makiety czołgów, stare samochody, helikoptery, a nawet łodzie. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz wysokiej
klasy wyposażenie.

Paintball traktujemy poważnie, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Przez cały czas uczestnicy rozgrywek
znajdują się pod czujnym okiem instruktorów, którzy bacznie obserwują, aby nikt, nawet przypadkiem, nie ściągnął maski.
Do gry nie dopuszczamy osób pod wpływem alkoholu. Po wydaniu sprzętu nie zostawimy żadnego z uczestników samego.
Nasi instruktorzy zadbają o dobrą zabawę i dobiorą najlepsze scenariusze specjalnie dopasowane do terenu rozgrywek.
W pobliżu wielkopolskich miast, gdzie organizujemy paintball – Poznań, Środa Wlkp., Pleszew, Jarocin,Gniezno,
Września, Śrem – znajdują się profesjonalne, świetnie przygotowane do rozrywek tereny.

 Posiadamy również mobilne pole paintballowe, które rozstawiamy na Naszych obiektach lub w miejscach wskazanych przez klienta.
Można na nim zorganizować grę, rozgrywki oraz turnieje dla dorosłych jak i dla dzieciaków na specjalnie dla nich dopasowanym sprzęcie.

Podsumowując, jeśli przywykłeś do małych pól wyłożonych przeszkodami z opon, to pozytywnie Cię zaskoczymy.
W Camp Formoza poczujesz się jak Rambo – w zarośniętym lesie przypominającym wietnamską dżunglę napotkasz okopy,
doły wypełnione wodą, bunkry oraz liczne fortyfikacje, które tworzą niesamowity klimat rodem z filmów wojennych.

LOKALIZACJĘ NASZYCH PÓL

POLE LEŚNE BRODOWO

Pole w Brodowie to 4 hektary lasu przygotowane pod tor off road i w to zostało wkomponowane pole paintballowe.
Zróżnicowany teren, górki, dołki, stare samochody, okopy i wiele innych ciekawych przeszkód.
Jest  to jedno z największych pól w Wielkopolsce. Nie ma opcji na jednym spotkaniu zagrać na wszystkich naszych przeszkodach. Jest ich tak dużo i aby na nich wszystkich zagrać należy kilka razy odwiedzić nasze pole.


Na naszym polu znajduję się zadaszona wiata na ok 40 osób, miejsce na ognisko, parking.

Niektóre przeszkody z pola

POLE OTWARTE – K/JAROCINA

Paintball to jedna z gier zespołowych. W jej ramach przeciwnicy inscenizują walkę wykorzystując markery oraz sprzęty, które funkcjonalnością i wyglądem przypominają broń pneumatyczną. Dzięki sprężonemu powietrzu, czy dwutlenkowi węgla lecą z nich kulki, które napełnione są farbą. Zawodnik zostaje wyeliminowany z gry, kiedy zostaje trafiony – kulka się wtedy rozbija, na skutek czego ciało, maska, albo marker zostaje oznaczony kolorowym śladem.
Podczas gry w paintball koniecznie trzeba przestrzegać przepisów bezpieczeństwa, gdyż gracz jest wtedy w posiadaniu broni.
Podczas gry szczególnie trzeba uważać na oczy oraz uszy. W związku z tym trzeba wtedy pamiętać o masce ochronnej, w celu okrycia twarzy i głowy. Maski przeznaczone do tej gry produkuje się z tworzyw, które wytrzymują cios kulki, jaka leci z naprawdę dużą prędkością.
Według przyjętych zasad, kulka podczas gry w paintball może lecieć z prędkością 300 fps, odpowiadająca jej prędkość to 91, 5 m/s, 329,4 km/h.

Campformoza zaprasza wszystkich miłośników gry w paintball. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór miejsce, w które można się udać w celu skorzystania z tej atrakcji, są to m.in. paintball Środa Wielkopolska, paintball Jarocin, paintball Kalisz, paintball Krotoszyn, paintball Ostrów, paintball Pleszew, paintball Poznań, paintball Września.

Paintball wielkopolska organizowany przez firmę Campformoza dostarcza mnóstwa radości uczestnikom i jest bezpieczny, gdyż każdy przeznaczony na ten cel sprzęt został wykonany przez profesjonalistów, dodatkowo nad bezpieczeństwem graczy czuwają nasi specjaliści.